Widok robi wrażenie

Mieszkanie z "50 twarzy Greya" na sprzedaż w Toruniu. Pełne zabawek sadomaso. "Jest wyciszone"

2022-11-18 10:36

Toruń może się pochwalić mieszkaniem w klimacie "50 twarzy Greya". Nie tylko fani książki i filmu mogą w nim znaleźć coś dla siebie. Mieszkanie jest urządzone w stylu pokoju zabaw dla dorosłych, pełno w nim zabawek sadomaso. Nieruchomość jest na sprzedaż. - Uspokajam, jest wyciszone - mówi pośrednik, który zachwala potencjalną inwestycję. Jak wygląda mieszkanie rodem z kinowego hitu i ile kosztuje? Zobaczcie na se.pl.

Niektórzy będą zachwyceni, jeszcze inni mogą się przerazić, gdy zobaczą wnętrze mieszkania, które zostało wystawione na sprzedaż. W środku widać sprzęt do erotycznych igraszek i to bynajmniej nie z tych lekkich. Są tam m.in. bicze i kajdanki. Przedstawiciele biura Metrohouse nie ukrywają, że "apartament tematyczny" powinien zostać przeznaczony na krótkoterminowy najem.

Toruń: Mieszkanie rodem z "50 twarzy Greya" na sprzedaż. "Jest wyciszone"

- Mieszkanie należy traktować jako gotowy, funkcjonujący produkt inwestycyjny, z ponad przeciętnym obłożeniem kalendarza rezerwacji. Apartament w bardzo dobrym stanie, sprzedawany z pełnym wyposażeniem widocznym na zdjęciach, ściany zewnętrzne apartamentu zostały dodatkowo wygłuszone - czytamy w ogłoszeniu na stronie metrohouse.pl.

Bartosz Poślad, kierownik biura Metrohouse Rubinkowo zaznacza w rozmowie z "Gazetą Pomorską", że inwestycja powinna się zwrócić chętnemu w ciągu ok. 3 lat. Mieszkanie znajduje się przy ul. Poznańskiej, w rejonie dzielnicy Podgórz. - Jest wyciszone - zapewnia pośrednik.

Mieszkanie kosztuje 380 tysięcy złotych. Powierzchnia apartamentu to 33,8 m2. - To idealne miejsce, jeśli chcecie rozpalić w sobie ogień pożądania - czytamy na stronie obiektu. Wraz z mieszkaniem nabywca otrzyma również:

  • rozreklamowaną strony apartamentu,
  • profilu na Booking (ocena 8,9 stan na 17 listopada)
  • profilu na Instagramie (ponad 2500 obserwujących)
  • zapewnionej obsługi sprzątania
  • pralni

Zdjęcia z "unikatowego apartamentu tematycznego" zamieszczamy pod tekstem. Co sądzicie na temat tego miejsca? Dajcie nam znać w komentarzach!

Sonda
Czytałeś "Pięćdziesiąt twarzy Greya"?
Doda o ostrym seksie