Działo się!

Mistrzostwa Świata 2022. Tak wygląda strefa kibica w Toruniu. Tłumy na meczu Polska-Francja

2022-12-05 18:05

Toruń: Jedną z oficjalnych stref kibica podczas Mundialu 2022 w Katarze jest ta w Hard Rock Pubie Pamela. Podczas meczu Polska - Francja fani głośno dopingowali "Biało-Czerwonych" i emocjonowali się niemal każdym zagraniem. Zobaczcie zdjęcia z kultowego toruńskiego lokalu na portalu se.pl.

Tak wygląda mundialowa strefa kibica w Toruniu. Tłumy na meczu Polska-Francja

Niedzielny mecz Francja - Polska w ramach 1/8 finału Mundialu 2022 w Katarze śledził niemal cały kraj. Mistrzowie świata byli faworytami i pokonali "Biało-Czerwonych" 3:1. Piotr Zieliński i spółka zostawili po sobie dobre wrażenie. Wielu twierdzi, że dużo lepsze niż w fazie grupowej, z której ostatecznie wyszli dzięki lepszemu bilansowi bramek od Meksyku.

Sporym zainteresowaniem cieszyło się oglądanie niedzielnego spektaklu w toruńskim Hard Rock Pubie Pamela. To miejsce ma oficjalne pozwolenie na pokazywanie meczów Mistrzostw Świata w Piłce Nożnej Katar 2022. Zdjęcia ze strefy kibica w Pameli prezentujemy pod artykułem!

- Oczywiście na tym etapie Mistrzostw Świata w Piłce Nożnej największa ekscytacja towarzyszyła meczom reprezentacji narodowej. Emocje i związana z nimi nadzieja powodowały, że atmosfera w czasie transmisji występów reprezentacji Polski była niesamowita. Naszym zadaniem było jedynie jej podtrzymywanie. Niestety, ten etap rozgrywek mamy już za sobą. Pozostaje nam śledzić występy drużyn, które przeszły do dalszej fazy rozrywek. Nadal w czasie transmisji kibice w Hard Rock Pubie Pamela mogą liczyć na wiele niespodzianek i konkursów. oraz świetną, stadionową atmosferę - podkreśla Dariusz Kowalski, właściciel Hard Rock Pub Pamela, z którym rozmawiał dziennikarz naszego portalu.

Mundial 2022. Strefy kibica w Toruniu

Prawa do transmisji Mundialu Katar 2022 ma tylko TVP, aby móc zorganizować strefę kibica, właściciele lokali musieli wystąpić do telewizji o specjalne pozwolenie. W przeciwnym razie jest to nielegalne i można się narazić na nieprzyjemną kontrolę, która poskutkuje karami. Które bary/restauracje mają oficjalną zgodę na pokazywanie meczów w Toruniu?

  • Copernicus Toruń Hotel, ul. Bulwar Filadelfijski 11,
  • Hard Rock Pub Pamela, ul. Legionów 36,
  • Jan Olbracht Browar Staromiejski, ul. Szczytna 15,
  • Krutoy Lounge, ul. Mostowa 40.

Spodobał ci się materiał? Obserwuj nas na Facebooku!

Sonda
Jak oceniasz występ reprezentacji Polski na mundialu w Katarze?
Radość w Strefie kibica na Stadionie Śląskim w meczu Polska - Argentyna
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE