Warto posłuchać!

Muzycy z kultowych zespołów w toruńskim lokalu. Do tego premiera płyty

2022-12-10 19:37

Toruń: W najbliższy poniedziałek (12 grudnia 2022 r.) w Hard Rock Pubie Pamela zagra grupa Poniżej Krytyki. Zespół będzie promował swoją najnowszą płytę, noszącą tytuł "Upadek". Tego wieczoru w kultowym toruńskim lokalu odbędzie się premiera tego wydawnictwa, sygnowanego przez wytwórnię płytową HRPP Records. Pojawią się też ciekawi goście!

W poniedziałek (10 grudnia) warto być w toruńskim Hard Rock Pubie Pamela. Występ ekipy Poniżej Krytyki to nie wszystko. Gościnnie z zespołem wystąpią: Pola (Tortilla) oraz Maciek Tacher. (ex. Manchester). W drugim secie koncertu, lider Poniżej Krytyki - Mateusz Czyżniewski, zaprosił do współpracy byłych muzyków grupy Absurd. Razem wykonają kilka autorskich utworów Mateusza z repertuaru tego kultowego zespołu.

Toruń: Poniżej Krytyki w Hard Rock Pubie Pamela. Jak kupić bilety?

Wydarzenie jest biletowane. Start o godzinie 19:00. Kolekcjonerskie wejściówki na koncert zespołu Ponizej Krytyki są dostępne w przedsprzedaży w cenie 30 zł.Bilety można kupić w Hard Rock Pubie Pamela (Toruń, ul. Legionów 36). Można je również zarezerwować pisząc na adres mailowy hrppamela@gmail.com i po uprzedniej wpłacie na konto odebrać przed koncertem. Ilość kolekcjonerskich wejściówek jest ściśle limitowana.

Więcej informacji o tym koncercie znajdziecie na stronie wydarzenia: PONIŻEJ KRYTYKI - Podwójna Premiera! - HRP Pamela na Facebooku.

Spodobał ci się materiał? Obserwuj nas na Facebooku!

Sonda
Koncerty w telewizji czy na żywo?