Najlepszy kebab w Toruniu zjesz właśnie tutaj. To miejsce nokautuje konkurencję! [TOP 10 kebabów w Toruniu]

2021-06-16 12:18
Najlepszy kebab w Toruniu
Autor: Karolina Sikora / Pixabay Najlepszy kebab w Toruniu. Zwycięzca może być tylko jeden

Zapytaliśmy naszych Czytelników, gdzie można zjeść najlepszy kebab w Toruniu. Na odpowiedzi nie musieliśmy długo czekać, bo - jak wiadomo - Polacy kochają kebaby. I choć zdania były podzielone, po zaciętej walce udało się nam wyłonić TOP 10 najlepszych kebabów w Toruniu. Który lokal zajął zaszczytne pierwsze miejsce? Gdzie znajduje się raj miłośników kebabów w Toruniu? Zobaczcie nasze zestawienie!

Nie da się ukryć, że kebab to jeden z ulubionych fast foodów Polaków. Nic więc dziwnego, że walka o tytuł najlepszego kebaba w Toruniu była zacięta. Na początku naszej zabawy, w której na facebookowym profilu Super Express Toruń zapytaliśmy o najlepszego kebaba w Toruniu, padały nazwy wielu toruńskich kebabowni. Wymieniano między innymi Zahir Kebab, Maximum Kebab, Weld Kebab, Planeta Kebab, czy Kebab na rogu. Po kilku godzinach dwa z tych miejsc wysunęły się mocno na prowadzenie. Jednak ostatecznie zwycięzca mógł być tylko jeden. Ten kebab znokautował konkurencję. Gdzie zjesz najlepszy kebab w Toruniu zdaniem czytelników Super Express Toruń? TOP 10 sprawdzisz w naszej galerii poniżej materiału wideo. Ten subiektywny ranking powstał na podstawie opinii naszych czytelników.

Najlepszy kebab w Toruniu

Co charakteryzuje najlepszy kebab? Dlaczego do jednych miejsc w Toruniu chętniej chodzimy na kebaba niż do innych? Większość naszych czytelników jest zgodna: najważniejsza jest duża ilość mięsa. - Dobry kebab to taki, w którym nie żałują mięsa - podsumowuje krótko pan Rafał, jeden z internautów. Nie bez znaczenia jest też świeżość składników. - Lubię kebaby z aromatycznym mięsem, świeżymi warzywami i dużą ilością sosu - dodaje czytelniczka Karolina. Do tego wystarczy dodać chrupiące pieczywo i przepis na najlepszy kebab w Toruniu gotowy. Wszystkim miłośnikom kebabów życzymy smacznego!

Czytaj także: Kebab polskim daniem narodowym!

A który kebab w Toruniu jest Waszym ulubionym? Czekamy na Wasze komentarze pod artykułem.

19-latek sterroryzował bar z kebabem. Wbił nóż w blat stołu [WIDEO]
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE