Najnowsza prognoza pogody dla Torunia. Co nas czeka 14 i 15 sierpnia?

2019-08-14 8:27 EITOR
Prognoza pogody dla Torunia. Co nas czeka 14 i 15 sierpnia? Dobre wieści!
Autor: Pixabay.com Prognoza pogody dla Torunia. Co nas czeka 14 i 15 sierpnia? Dobre wieści!

W środę (14 sierpnia) na portalu ESKA INFO Toruń analizujemy prognozę pogody na najbliższe dwa dni. Z pewnością wielu mieszkańców Torunia zastanawia się, jak warunki atmosferyczne wpłyną na ich plany związane z dniem wolnym - 15 sierpnia. Łapcie szczegóły!

Zanim jednak przejdziemy do święta, które przypada na czwartek (15 sierpnia) - przeanalizujmy co nas czeka w środę. A tam... raczej dobre wieści! Tradycyjnie już oddajemy w tym momencie głos lokalnemu meteorologowi.

- W środę będziemy na skraju wyżu atmosferycznego znad południowej części Niemiec w niezbyt ciepłej masie powietrza polarnego - ogrzeje się ono do 21 -22 stopni (ciepło, ale początkowo chłodno). Słońce będzie dominować nad chmurami i szansa na przelotny deszcz będzie niewielka (na ogół sucho). Ciśnienie atmosferyczne będzie się nieznacznie wahać, a warunki biometeorologiczne będą obojętne - pisze Rafał Maszewski, właściciel serwisu pogodawtoruniu.pl.

Wygląda na to, że po południu będzie bardzo przyjemnie. Ciepło, ale nie gorąco. Czy podobne warunki przywitają nas jutro? Wszystko na to wskazuje...

Prognoza pogody dla Torunia - 15 sierpnia sprzyja spacerom

Najnowsze doniesienia speców od pogody mówią o minimalnie cieplejszym dniu. Na termometrach w ciągu dnia ok. 23 stopni, a szanse na opady raczej niewielkie. Mimo wszystko - na wszelki wypadek schowajcie parasole do plecaków. Przelotne deszcze i burze są prognozowane na piątek (16 sierpnia), ale jak wiadomo - pogoda lubi nas zaskakiwać.

Aktualizacje w prognozach zawsze znajdziecie na ESKA INFO Toruń.