Najpierw zabrał mu narzeczoną, a teraz życie?! Daniel K. zginął od dwóch strzałów z broni na oczach świadków

i

Autor: Piotr Lampkowski/SUPER EXPRESS Najpierw zabrał mu narzeczoną, a teraz życie?! Daniel K. zginął od dwóch strzałów z broni na oczach świadków

Strzelanina w Unisławiu

Najpierw zabrał mu narzeczoną, a teraz życie?! Daniel K. zginął od dwóch strzałów z broni na oczach świadków

2022-11-04 9:57

Ta informacja wstrząsnęła mieszkańcami niewielkiego Unisławia. To tam w czwartek, 3 listopada na ul. Parkowej doszło do strzelaniny. Z uzyskanych przez dziennikarzy "Super Expressu" doniesień wynika, że zginął Daniel K., a mężczyzną, którym strzelał był Łukasz M. 46-latek sam wezwał policję i wciąż utrzymuje, że działał w obronie koniecznej. Jak było naprawdę?

Śmiertelne strzały w Unisławiu! Mężczyzna został zastrzelony na oczach świadków

Dramatyczne sceny rozegrały się w czwartek, 3 listopada około godziny. 17 w centrum Unisławia (powiat chełmiński). - Na ul. Parkowej doszło do strzelaniny, w której zginął jeden z mężczyzn. Wszystko się działo na oczach wielu świadków - mówi podkom. Tomasz Zieliński, oficer prasowy KPP w Chełmnie.

Według ustaleń "Super Expressu", do 46-letniego Łukasza M. podszedł 30-letni Daniel K., który miał uderzyć go w twarz. Wtedy 46-latek wyjąć broń i oddać do mężczyzny dwa strzały z broni palnej. Jak dodał rzecznik, Łukasz M. sam wezwał na miejsce służby, którym wyjaśnił, że został zaatakowany przez mężczyznę, do którego strzelił. - Będziemy sprawdzać, czy doszło tu do przekroczenia obrony koniecznej. To jest kluczowa kwestia - mówi nam anonimom jeden z policjantów i  dodaje, że Daniel K. nie miał przy sobie noża.

Daniel K. zginął z powodu miłości?

Jak nieoficjalnie udało się ustalić naszemu dziennikarzowi, chodzi o wątek miłosny. Łukasz M. miał odbić Danielowi K. narzeczoną. Sprawę bada policja pod nadzorem prokuratora.

Sonda
Czy uważasz, że policji uda się wyjaśnić okoliczności strzelaniny w Unisławiu?
Policjanci eskortowali jelenia w drodze do lasu

Nazywano go "eleganckim mordercą", ale był jednym z najgroźniejszych zabójców powojennej Polski!

Posłuchaj najnowszego odcinka podcastu ZŁO i poznaj prawdziwą historię Władysława Mazurkiewicza.

Listen to "Władysław Mazurkiewicz - Elegancki Morderca. ZŁO-Zbrodnia, Łowca, Ofiara" on Spreaker.