Nalot kryminalnych na mieszkanie w Toruniu. Przestępcza kara za kratkami

2021-07-16 12:15
Nalot kryminalnych z Torunia na mieszkanie na Chełmińskim Przedmieściu. 47-latek zatrzymany
Autor: Magdalena Witt-Ratowska Nalot kryminalnych z Torunia na mieszkanie na Chełmińskim Przedmieściu. 47-latek zatrzymany

Toruń: Kryminalni z komisariatu na Rubinkowie w jednym z mieszkań odnaleźli 300 gramów amfetaminy. Za karty trafili 26-latek i 25-latka. - Teraz „amatorom” zakazanych substancji może grozić do 12 lat więzienia - przekazuje nam asp. Wojciech Chrostowski z KMP w Toruniu.

Nalot kryminalnych na mieszkanie w Toruniu. Przestępcza kara za kratkami

W miniony czwartek (15.07.2021) policjanci z Torunia wymierzyli cios w przestępczość narkotykową na osiedlu Rubinkowo. W ich ręce wpadli 26-latka i 25-latkę, którzy ukrywali swoje "skarby". - Funkcjonariusze już od pewnego czasu mieli podejrzenia, że w jednym z mieszkań przy ul. Olsztyńskiej mogą być przechowywane zakazane substancje. W konsekwencji weszli do tego lokalu i odnaleźli tam 300 gramów białego proszku - przekazuje asp. Wojciech Chrostowski z biura prasowego KMP w Toruniu.

Czytaj też: Przerażające sceny na wyjeździe z Torunia! Policjanci nie mogli w to uwierzyć [ZDJĘCIA, WIDEO]

- Wstępne policyjne testy wykazały, że jest to amfetamina. Zatrzymanym może grozić do 12 lat więzienia za udział w obrocie znaczną ilością substancji psychotropowej - wyjaśnia asp. Wojciech Chrostowski, rzecznik prasowy KMP w Toruniu.

Jeżeli byliście świadkami wypadku bądź niepokojącego zdarzenia w regionie - pożaru, stłuczki itd., dajcie nam znać! Ostrzeżemy innych i ułatwimy komunikację. Zapraszamy również w razie jakichkolwiek problemów/pytań. Czekamy na naszym Facebooku oraz na mailu - miasta@se.pl.

Mundurowi z Torunia oddają hołd policjantowi z Raciborza
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE