Połasił się na darmowe tankowanie koło Torunia. Szuka go policja [ZDJĘCIA]

2021-07-15 16:28
Zatankował na stacji w Łysomicach i odjechał. Szuka go policja
Autor: KMP w Toruniu Zatankował na stacji w Łysomicach i odjechał. Szuka go policja

Policjanci z Komisariatu w Chełmży poszukują złodzieja, który ukradł paliwo ze stacji w Łysomicach koło Torunia. - Wizerunek mężczyzny zarejestrowały kamery monitoringu. Funkcjonariusze szukają osób, mogących pomóc w ustaleniu personaliów złodzieja - przekazuje nam asp. Wojciech Chrostowski z KMP w Toruniu.

Połasił się na darmowe tankowanie koło Torunia. Szuka go policja [ZDJĘCIA]

Funkcjonariusze z Torunia przekazali prośbę swoich kolegów z powiatu. Policjanci z Komisariatu w Chełmży poszukują sprawcy kradzieży paliwa ze stacji benzynowej w Łysomicach. Do tego zdarzenia doszło 4 lipca 2021 roku. Mężczyzna zatankował paliwo do auta z zagraniczną rejestracją i odjechał bez płacenia. Służby informują nas, że straty wyniosły kilkaset złotych. - W toku postępowania policjanci zabezpieczyli monitoring na którym widoczny jest sprawca i pojazd, którym się poruszał (volkswagen kombi, zagraniczne numery rejestracyjne SO QQ 200) - wyjaśnia asp. Wojciech Chrostowski z KMP w Toruniu. Szczegóły w naszej galerii!

Czytaj też: Po szpitalu spacerował... kogut! Niecodzienny apel strażników z Torunia

- Funkcjonariusze proszą osoby, które rozpoznają wizerunek przedstawiony na zdjęciach o kontakt z Komisariatem Policji w Chełmży, ul. Sądowa 2, tel. dyżurny 47 754 42 00 lub 112 - apeluje asp. Wojciech Chrostowski z biura prasowego KMP w Toruniu.

Jeżeli byliście świadkami wypadku bądź niepokojącego zdarzenia w regionie - pożaru, stłuczki itd., dajcie nam znać! Ostrzeżemy innych i ułatwimy komunikację. Zapraszamy również w razie jakichkolwiek problemów/pytań. Czekamy na naszym Facebooku oraz na mailu - miasta@se.pl.

Groźne zdarzenie przy wyjeździe z Torunia. Policjanci nie mogli w to uwierzyć!
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE