Narkotyki w szopce bożonarodzeniowej w Toruniu! Interweniowała Straż Miejska

i

Autor: Archiwum ESKA INFO Toruń Narkotyki w szopce bożonarodzeniowej w Toruniu! Zdjęcie poglądowe

Narkotyki w szopce bożonarodzeniowej w Toruniu! Interweniowała Straż Miejska

2019-12-17 13:52

W minioną sobotę (14 grudnia) strażnicy miejscy z Torunia musieli interweniować przy szopce bożonarodzeniowej na Rynku Nowomiejskim. Dwaj mężczyźni postanowili zapewnić sobie tam dodatkowe atrakcje i zapalić marihuanę!

Całe zamieszanie miało miejsce 14 grudnia, ok. godziny 23:00. W ciągu dnia szopka bożonarodzeniowa jest miejscem, do którego chętnie zaglądają rodziny z dziećmi, turyści i zwykli mieszkańcy Torunia. Tym razem patrol namierzył tam dwóch podejrzanych mężczyzn.

- Jeden z nich wyciągnął szklaną lufkę i podał drugiemu próbując zapalić jej zawartość. W związku z podejrzeniem, że osoby te są w posiadaniu substancji zabronionych funkcjonariusze przystąpili do interwencji. Jak się okazało w lufce znajduje się susz roślinny - marihuana - informuje Jarosław Paralusz, zastępca komendanta SM w Toruniu.

Obaj zostali rzecz jasna zatrzymani. Za posiadanie narkotyków grozi im nawet do 3 lat pozbawienia wolności.

Jeżeli byliście świadkami wypadku bądź niepokojącego zdarzenia w regionie - pożaru, stłuczki itd., dajcie nam znać! Ostrzeżemy innych i ułatwimy komunikację. Zapraszamy również w razie jakichkolwiek problemów/pytań. Czekamy na naszym Facebooku oraz na mailu - torun.eskainfo@grupazpr.pl.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE