Horror pod Toruniem!

Joanna podcięła sobie żyły, a potem się powiesiła! Nauczycielka wcześniej była na radzie pedagogicznej

2022-08-30 13:50

Joanna K. (40 l.) za dwa dni miała rozpocząć kolejny rok nauczania w jednej ze szkół pod Toruniem. Miała, bo już nigdy nikogo niczego nie nauczy. Okrutnie pożegnała się z tym światem. Gdy wróciła do domu ze szkoły po radzie pedagogicznej, targnęła się na własne życie. Kobieta najpierw miała podciąć sobie żyły, potem się powiesiła. Jej zwłoki odkrył mąż. Teraz sprawą jej śmierci zajmuje się toruńska policja.

Nauczycielka zabiła się po radzie pedagogicznej?! Dyrektor w szoku

- W sprawie tego zdarzenia prowadzone jest postępowanie przygotowawcze pod katem artykułu 151. kodeksu karnego - mówi nam nadkomisarz Marta Nawrocka, pełniąca obowiązki rzecznika prasowego toruńskiej policji.

Zobacz: Zawalił się strop nad oborą i zabił sześć krów! Ranny mężczyzna trafił do szpitala

Dalsza część tekstu po materiale wideo

Węgiel z biedaszybów jest o wiele tańszy.

Joanna K. byłą nauczycielką i pracowała w jednej ze szkół pod Toruniem. Uczyła przedmiotów humanistycznych. W czwartek, 25 sierpnia w jej szkole odbywała się rada pedagogiczna. 40-latka wzięła w niej udział. Potem wróciła do domu. To, co miała zrobić po powrocie z rady pedagogicznej, nie mieści się w głowie. Jej znajomi i przyjaciele nie mogą w to uwierzyć. Według ustaleń dziennikarzy "Super Expressu", kobieta miała najpierw podciąć sobie żyły. Wiedziała, że do mieszkania może w każdej chwili wrócić jej mąż. Pewnie dlatego zrobiła pętlę i się na niej powiesiła.

Jej zwłoki po powrocie do mieszkania w Toruniu odkrył mąż. Teraz toruńska policja będzie sprawdzać, dlaczego Joanna K. targnęła się na własne życie. Kluczowym, zadaniem śledczych, jest ustalenie, czy ktoś namawiał kobietę do tego czynu. Kodeks karny przewiduje za to karę do 5 lat pozbawienia wolności. Dyrektor szkoły, w której uczyła Joanna K., powiedział nam, że ta sytuacja jest dla nich trudna i pełna bólu.

Imię nauczycielki zostało zmienione.

Gdzie szukać pomocy?

Jeśli znajdujesz się w trudnej sytuacji, przeżywasz kryzys, masz myśli samobójcze - zwróć się do dyżurujących psychologów i specjalistów. Gdzie możesz szukać pomocy?

  • Bezpłatny kryzysowy telefon zaufania dla dzieci i młodzieży:  116 111
  • Bezpłatny kryzysowy telefon zaufania dla dorosłych: 116 123
  • Dziecięcy Telefon Zaufania Rzecznika Praw Dziecka: 800 121 212
  • Wsparcie dla osób po stracie bliskich - będących w żałobie: 800 108 108
  • Tumbo Pomaga - pomoc dzieciom i młodzieży w żałobie: 800 111 123
  • pokonackryzys.pl

W sytuacji bezpośredniego zagrożenia życia, koniecznie zadzwoń na numer alarmowy 112.

Sonda
Korzystasz z pomocy psychoterapii?
Listen to "O przyczynach i leczeniu depresji u dzieci i młodzieży [DROGOWSKAZY]" on Spreaker.