NIE ŻYJE malutki Wiktorek z Łącka. "Nasze serca rozpadły się na milion kawałków"

2020-09-18 17:07 AGO
NIE ŻYJE malutki Wiktorek z Łącka. Nasze serca rozpadły się na milion kawałków
Autor: siepomaga.pl

Dotarły do nas bardzo przykre informacje! Niespełna dwuletni Wiktorek z Łącka (powiat inowrocławski) przegrał walkę z białaczką. - Wiktorek już nie cierpi. Stał się małym aniołkiem, który uśmiecha się do nas z góry - tam już nie ma nowotworu. Nie ma łez... - czytamy na stronie siepomaga.pl.

Nie na takie wieści czekaliśmy... Wczoraj (17 września) 1,5 roczny Wiktor przegrał swoją najważniejszą walkę w życiu.

- Nasze serca rozpadły się na milion kawałków. Nie tak miało być. Wiktorek już nie cierpi. Stał się małym aniołkiem, który uśmiecha się do nas z góry - tam już nie ma nowotworu. Nie ma łez. Nie ma słów, które wyrażą nasz żal. Rodzicom, rodzinie i bliskim składamy najszczersze wyrazy współczucia - czytamy na stronie siepomaga.pl, na której zbierano pieniądze na leczenie chłopczyka.

Wiktorek połowę swojego krótkiego życia spędził na onkologii, gdzie każdego dnia walczył o powrót do zdrowia. Maluszek miał tylko 4 miesiące, gdy zdiagnozowano u niego białaczkę. Od tego czasu życie całej rodzinny zmieniło się diametralnie. I mimo, że udało się zebrać gigantyczną kwotę na leczenie chłopca, choroby nie udało się pokonać.

Taraje w Ogrodzie Zoobotanicznym w Toruniu

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.