Niesamowity rzut Aarona Cela dał zwycięstwo Twardym Piernikom we Włocławku. Zobaczcie końcówkę! [WIDEO]

2019-06-07 15:03

Jeżeli ktoś nie interesował się do tej pory koszykówką, to po takich meczach może pokochać tę dyscyplinę sportu! Anwil Włocławek stoczył fenomenalny bój z Polskim Cukrem Toruń. Ostatecznie w meczu numer 4 triumfowały Twarde Pierniki, a wszystko dzięki świetnemu rzutowi Aarona Cela w ostatnich sekundach. Zobaczcie finisz tego starcia!

Polski Cukier Toruń przystępował do czwartkowej konfrontacji z minimalnym debetem. Podopieczni Dejana Mihevca przegrywali w finale Energa Basket Ligi 1:2. Ewentualna porażka mocno skomplikowałaby sytuację, ale na szczęście dla Twardych Pierników, wszystko skończyło się dla nich dobrze.

Torunianie świetnie weszli w mecz i zdołali odskoczyć obrońcom tytułu. Poważny kryzys przyszedł w trzeciej kwarcie i Anwil zdołał to wykorzystać. Gospodarze wyszli na prowadzenie i wydawało się, że to oni będą się tego dnia cieszyć. Twarde Pierniki nie zamierzały się jednak poddać.

Ostatnia kwarta była niebywale emocjonująca, a w końcówce doszły spore nerwy. W decydujących momentach, z rzutu wolnego tylko raz trafił Broussard, a potem stało się coś nieprawdopodobnego! Aaron Cel trafił za trzy na 1,3 sekundy do końca! 83:82 dla Polskiego Cukru Toruń!

Zobaczcie ten niesamowity rzut Cela!

Więcej na temat czwartkowego meczu przeczytacie na portalu torun.eska.pl TUTAJ.

Zdjęcia z Włocławka znajdziecie nad tekstem!

>>> Poznaliśmy awizowane składy na mecz truly.work Stal Gorzów - Get Well Toruń. Nie ma Holty!