Straż w akcji

Nocny pożar w Toruniu. Auto doszczętnie spłonęło na lewobrzeżu [ZDJĘCIA]

2022-10-11 8:56

Toruń: Niepokojące sceny rozegrały się w poniedziałek (10.10.2022 r.) w godzinach nocnych przy ul. Turkusowej. Strażacy z KM PSP podali, że płonął samochód osobowy. Efektowne zdjęcia z akcji służb prezentujemy na portalu se.pl/torun.

Niepokojące zdarzenie w lewobrzeżnej części grodu Kopernika. Zgłoszenie o pożarze strażacy z Torunia otrzymali w nocy z niedzieli na poniedziałek (10.10.2022 r.) o godzinie 3:19. Przy ul. Turkusowej płonął samochód osobowy. Na szczęście w środku nie było ludzi co za tym idzie, nie ma osób poszkodowanych. Pożar został ugaszony przez 2 zastępy Państwowej Straży Pożarnej z JRG nr 2. Wstępnie wykluczono podpalenie.

Nocny pożar samochodu w Toruniu. Zdjęcia z akcji strażaków

Warto wiedzieć - codziennie w Polsce płonie dwadzieścia kilka samochodów. W tym przypadku pojazd został doszczętnie zniszczony przez żywioł. Zobaczcie to na zdjęciach, które przekazali toruńscy strażacy. Prezentujemy je w galerii pod tekstem.

Jeżeli byliście świadkami wypadku bądź niepokojącego zdarzenia w regionie - pożaru, stłuczki itd., dajcie nam znać! Ostrzeżemy innych i ułatwimy komunikację. Zapraszamy również w razie jakichkolwiek problemów/pytań. Czekamy na naszym Facebooku oraz na mailu - miasta@se.pl.

Sonda
Czy byłeś kiedyś świadkiem pożaru?
Spalone zwłoki mężczyzny na balkonie. Tragiczny pożar na warszawskim Bródnie