Piłkarskie emocje

Ogień na trybunach, ale bez goli. Zawisza zremisował z Elaną

2023-08-13 6:05

Elana Toruń znów nie straciła bramki, ale tym razem nie zdobyła trzech punktów. W hitowych derbach województwa kujawsko-pomorskiego "Żółto-Niebiescy" zremisowali na wyjeździe z Zawiszą Bydgoszcz. Zobaczcie kilka zdjęć z sobotniego meczu.

Ten mecz rzecz jasna elektryzował fanów futbolu z województwa kujawsko-pomorskiego. Elana Toruń i Zawisza przystępowały do sobotniej konfrontacji w dobrych humorach. Podopieczni Rafała Więckowskiego wygrali z Błękitnymi Stargard 3:0, a bydgoszczanie rozbili Wikęd Luzino aż 7:1. Na trybunach było bardzo głośno. Czekaliśmy na duże emocje na boisku i w tym przypadku możemy odczuwać delikatny niedosyt.

Zawisza - Elana: Bez goli w Bydgoszczy

Początek meczu przyniósł delikatną przewagę gospodarzy. W 32. minucie Sanocki starał się wykorzystać błąd Wojciecha Pawłowskiego, ale bramkarza gości uratował Ćwikliński

Po przerwie groźne strzały oddawali Koziara i Rożnowski, ale bramkarze spisywali się na medal. Kibice nie obejrzęli bramek, a podopieczni Rafała Więckowskiego wywieźli cenny punkt z trudnego terenu. Pod tekstem znajdziecie galerię ze zdjęciami z meczu Zawisza - Elana.

Zawisza Bydgoszcz - Elana Toruń 0:0

Zawisza: Oczkowski - Nowak, Maciejewski, Urbański, Sławek - Sochań (63. Kona), Koziara (83. Sacharuk), Graczyk - Sanocki (69. Chachuła), Okuniewicz (70. Bojas), Sobieralski (83. Leonowicz).

Elana: Pawłowski - Korpalski, Ćwikliński, A. Kowalski - Piskorski (69. Woroniecki), K. Kowalski, Karbowiński, Lenkiewicz (90. Makowiecki) - Góra (90. Rybacki), Jaskólski (69. Rożnowski), Malinowski (56. Knera).