Musicie to zobaczyć!

Oko Kopernika rusza w Toruniu. Znamy datę inauguracji polskiego London Eye. Ceny biletów, godziny otwarcia

2023-03-17 13:24

Oko Kopernika zaprasza mieszkańców Torunia i gości. Ten przepiękny i efektowny diabelski młyn jeszcze przed otwarciem wywołuje mnóstwo dyskusji. Jaka będzie cena przejażdżki na Oku Kopernika? Sprawdzamy, kiedy będzie otwarcie efektownego diabelskiego młyna w grodzie Kopernika. Szczegóły na se.pl.

Oko Kopernika w Toruniu: Znamy datę otwarcia obiektu

Oko Kopernika to obiekt, który w najbliższych miesiącach będzie kusił tysiące torunian i gości. Efektowny, związany z 550. rocznicą urodzin wybitnego astronoma, ulokowany w samym centrum Torunia, a to zaledwie początek jego zalet. Kilka tygodni temu podano, że w marcu 2023 roku będzie można podziwiać widoki z Oka Kopernika. Teraz poznaliśmy szczegóły. Oko Kopernika będzie dostępne dla odwiedzających od soboty (18 marca) od godziny 12:00

Więcej o Oku Kopernika w Toruniu: Szczegóły, dane techniczne, zdjęcia

Oko Kopernika Toruń: Cennik, godziny otwarcia, diabelski młyn

Chcecie zobaczyć Toruń z innej perspektywy niż zazwyczaj? Jednocześnie z diabelskiego młyna skorzysta ponad 250 osób. Niektórzy mówią wprost - to będzie nasze London Eye. 55-metrowy obiekt będzie największym tego typu w Polsce. Pozostawało ważne pytanie - ile będzie kosztować bilet wstępu na Oko Kopernika?

- W najbliższą sobotę (18 marca - dop. red.) będziemy kręcić kołem do godziny 23:00. (w każdą sobotę od godziny 11:00). Niedziela od godziny 11:00 do godz. 23:00. W tygodniu będziemy kręcić od godziny 12 lub 13 zależy jaka godzina będzie najodpowiedniejsza - czytamy w mediach społecznościowych.

Cennik Oka Kopernika: 

  • 40 zł
  • 25 zł dzieci o wzroście do 120cm

Bilety do nabycia będą czekać w kasie przed kołem. Można zapłacić gotówką i kartą. - Po weekendzie uruchomimy również sprzedaż biletów online na platformie www.pojawi.pl - podamy więcej informacji po oficjalnym otwarciu. W przypadku złych warunków pogodowych godziny mogą być modyfikowane - informują właściciele Oka Kopernika we wpisie na Facebooku.

Na portalu se.pl/torun będziemy prezentować ekskluzywne materiały z Oka Kopernika. Warto śledzić nasz serwis. Pod tekstem zamieszczamy galerię ze zdjęciami. Zobaczcie, jakie widoki czekają na torunian i gości!

Sonda
Czy przejedziesz się Okiem Kopernika?
Ewa Swoboda szczęśliwa po występie w Toruniu. "To podniecające!"