Ostrzeżenie dla kierowców. Widoczność będzie ograniczona [Pogoda Toruń 30.09.2022]

i

Autor: CC Unsplash.com / Licencja Creative Commons / Zdjęcie ilustracyjne Ostrzeżenie dla kierowców. Widoczność będzie ograniczona [Pogoda Toruń 30.09.2022]

Mgły dadzą się we znaki

Ostrzeżenie dla kierowców. Widoczność będzie ograniczona [Pogoda Toruń 30.09.2022]

2022-09-30 6:00

Pogoda Toruń 30.09.2022. W piątek o poranku problemem będą mgły, ograniczające widoczność. W ciągu dnia będzie chłodno, ale są też dobre wieści. Najnowsza prognoza dla grodu Kopernika i okolic poniżej.

Pogoda Toruń 30.09.2022. Prognoza na piątek 

Najnowsza prognoza pogody na piątek dla Torunia to mieszanka dobrych i złych wieści. O poranku kierowcom życie utrudniają mgły. Jak będzie w kolejnych godzinach? - Chmury dość często będą zakrywać słońce. Zachmurzenie będzie umiarkowane, okresami duże, ale bez opadów. Po południu temperatura powietrza wzrośnie maksymalnie do około 14-15 stopni. Będzie chłodno, na początku dnia zimno - przekazuje Rafał Maszewski, autor serwisu pogodawtoruniu.pl.

- Przeważnie południowy wiatr będzie słaby, a ciśnienie atmosferyczne zacznie się stabilizować na lekko obniżonym poziomie. Warunki biometeorologiczne będą obojętne - dodaje ceniony meteorolog z Torunia.

Prognoza na weekend dla Torunia. Brzydka pogoda

Weekend w Toruniu nie będzie należał do przyjemnych. Dominować będzie typowo jesienna aura. Zarówno w sobotę, jak i w niedzielę (1-2.10.2022) spadnie deszcz, a wiatr powieje z umiarkowaną, momentami dość silną prędkością. Na termometrach w ciągu dnia zobaczymy 13-14 stopni, a poranki będą zimne. Pozostaje wierzyć, że spółdzielnie włączą grzanie. Na konkretne ocieplenie przyjdzie nam poczekać do drugiej części przyszłego tygodnia. Wówczas termometry pokażą nawet 18 stopni Celsjusza. Ciśnienie będzie rosnąć i w niedzielę dojdzie do poziomu 1004 hPa. 

Spodobał ci się materiał? Obserwuj nas na Facebooku!

QUIZ. Umiesz przewidzieć pogodę? Te sposoby to wiedza z podstawówki. Znać mniej niż 5, to po prostu wstyd!

Pytanie 1 z 10
Grupa przyjaciół siedzi wokół ogniska, z którego dym opada w kierunku ziemi. Oznacza to, że:
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE