Konkretnie!

Paweł Przedpełski rzuca granatem i celnie strzela na poligonie. Sportowcy z Torunia na wyjątkowym treningu z wojskiem

2023-01-30 15:21

W minioną sobotę (28 stycznia 2023 r.)n na poligonie Toruńskim (Strzelnica SYPKA), w Centrum Szkolenia WOT odbyła się ogólnopolska akcja "Trenuj z Wojskiem". Na treningu z wojskiem pojawili się zawodowi hokeiści z KH Energa Toruń, oraz żużlowcy toruńskiego Apatora, w tym m.in. Paweł Przedpełski. Zobaczcie zdjęcia!

Fotoreporter "Super Expressu" widział, jak gwiazda toruńskiego Apatora, Paweł Przedpełski celnie strzela na poligonie i rzuca granatem. Rzeczywiście, wychowanek klubu żużlowego czuł się na tym wyjątkowym treningu jak ryba w wodzie. Podporucznik Krzysztof Wójcik, oficer prasowy Centrum Szkolenia Wojsk Obrony Terytorialnej im. kpt. Eugeniusza Konopackiego w Toruniu poinformował nas, że w jednodniowym szkoleniu udział wzięło 180 cywili. Wśród nich byli również hokeiści KH Energa Toruń. "Stalowe Pierniki" nie mogły przepuścić takiej okazji.

Toruń. Paweł Przedpełski i hokeiści KH Energa na akcji "Trenuj z Wojskiem". Mamy zdjęcia

W ramach przygotowanych jednodniowych zajęć dla osób cywilnych, uczestnicy przeszli szkolenie z zakresu strzelania, rzutu granatem, survivalu, samoobrony, udzielania taktycznej pierwszej pomocy, zakładania masek przeciwgazowych oraz taktyki. Widok żużlowca, który znakomicie posługuje się sprzętem wojskowym nie należy do codzienności. Zdjęcia z sobotniej akcji "Trenuj z Wojskiem" prezentujemy pod artykułem. Zapewniamy, że to warto zobaczyć!

Spodobał ci się materiał? Obserwuj nas na Facebooku!

Sonda
Czy myślałeś kiedyś o tym, by wstąpić do wojska?
Ćwiczenia wojskowe Zabytek 2022