Pędził z nieprawdopodobną prędkością przez Inowrocław. Wlepili mu gigantyczny mandat i nie tylko

i

Autor: Małopolska Policja / Zdjęcie ilustracyjne Pędził z nieprawdopodobną prędkością przez Inowrocław. Wlepili mu gigantyczny mandat i nie tylko

Pędził z nieprawdopodobną prędkością przez Inowrocław. Wlepili mu gigantyczny mandat i nie tylko

2022-03-30 10:41

Inowrocław: Patrol „drogówki” z tego miasta zatrzymał mieszkańca gminy do kontroli. Powodem była gigantyczna prędkość, z jaką jechał kierowca audi w terenie zabudowanym, co rzecz jasna stwarzało ogromne zagrożenie dla innych. Policjanci wlepili mu gigantyczny mandat, ale na tym się nie skończyło.

Oficer prasowy inowrocławskiej policji asp. szt. Izabella Drobniecka informuje nas, że we wtorek (29 marca) przed godziną 8:00 na ul. Mątewskiej w Inowrocławiu patrol ruchu drogowego namierzył na prędkościomierz kierującego samochodem marki Audi. Pojazd jechał z prędkością 143 km/h (!) na dopuszczalnej „50”. - Samochodem kierował 27-letni mieszkaniec inowrocławskiej gminy. Policjanci zatrzymali jego prawo jazdy. Mandat jaki dostał to 2 500 zł i 10 punktów karnych - wyjaśnia policjantka z regionu.

Czytaj też: Seria przestępstw w drogerii koło Torunia. Rozpoznajesz ich? Powiadom policję! [Zdjęcia]

Policja przypomina, że nadmierna prędkość jest jedną z najczęstszych przyczyn wypadków i kolizji nie tylko na terenie województwa kujawsko-pomorskiego. Służby apelują do kierowców i innych uczestników ruchu drogowego o rozsądne zachowania. Przywołana wyżej prędkość może być niebezpieczna nawet na autostradach i drogach ekspresowych.

Jeżeli byliście świadkami wypadku bądź niepokojącego zdarzenia w regionie - pożaru, stłuczki itd., dajcie nam znać! Ostrzeżemy innych i ułatwimy komunikację. Zapraszamy również w razie jakichkolwiek problemów/pytań. Czekamy na naszym Facebooku oraz na mailu - miasta@se.pl.

Sonda
Dostałeś kiedyś mandat za przekroczenie prędkości?
Pędził ponad 200 km/h drogą ekspresową S8
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE