Wtargnął do sklepu spożywczego. Nagle wyjął nóż i zaatakował kobietę! Groza w Rypinie

i

Autor: CC Unsplash.com / licencja Creative Commons / Zdjęcie poglądowe Wtargnął do sklepu spożywczego. Nagle wyjął nóż i zaatakował kobietę! Groza w Rypinie

Groził ekspedientce

Pijany jak smok wtargnął do sklepu. Nagle wyjął nóż i zaatakował kobietę! Groza w Rypinie

2022-09-20 15:58

Rypin: Dantejskie sceny w jednym ze sklepów spożywczych. 32-latek próbował wydostać się ze skradzionym towarem. Drogę zagrodziła mu jedna z ekspedientek. Mężczyzna wyjął nóż i groził kobiecie. Sprawca został obezwładniony przez policjanta niedaleko sklepu. Grozi mu 5 lat więzienia.

Rypin: Złodziej sklepowy wyjął nóż i groził ekspedientce

Oficer prasowa KPP Rypin informuje nas, że w miniony piątek (16.09.2022 r.) ok. godziny 13:00 rozegrały się sceny jak z serialu kryminalnego. - Do dzielnicowego wykonującego czynności służbowe w okolicy jednego ze sklepów podbiegła zdenerwowana ekspedientka i powiedziała, że przed chwilą została zaatakowana przez nieznanego mężczyznę, który groził jej nożem - przekazuje asp. sztab. Dorota Rupińska. Odnalezienie sprawcy nie zajęło funkcjonariuszowi zbyt wiele czasu. 

Czytaj też: Horror na dworcu kolejowym. 20-latek brutalnie skatował ofiarę. Zrobił to tylko dla papierosa?!

- Trzymał on w jednej ręce koszyk sklepowy, a w drugiej nóż. Policjant obezwładnił go i zatrzymał. Był to 32-letni mieszkaniec miejscowości Szczecinek. Mężczyzna miał w organizmie ponad 3 promile alkoholu i trafił do policyjnego aresztu - przekazuje oficer prasowa KPP Rypin.

Rypin: Co się stało w sklepie spożywczym?

Jak wynika z ustaleń policjantów, 32-latek dokonał w sklepie kradzieży artykułów spożywczo-przemysłowych wartości ponad 50 zł, a gdy jedna z ekspedientek próbowała go zatrzymać, wyjął nóż i nie chcąc wydać swoich łupów zagroził jego użyciem kierując nóż w stronę kobiety. Na szczęście nikt nie doznał żadnych obrażeń.

- Po wytrzeźwieniu mężczyzna został doprowadzony do prokuratury na przesłuchanie. Na podstawie zebranych dowodów usłyszał zarzut kradzieży rozbójniczej mniejszej wagi. W tej sytuacji grozi mu do 5 lat więzienia. Prokurator zastosował wobec mężczyzny dozór policyjny i zakaz opuszczania kraju - podsumowuje policjantka z Rypina.

Jeżeli byliście świadkami wypadku bądź niepokojącego zdarzenia w regionie - pożaru, stłuczki itd., dajcie nam znać! Ostrzeżemy innych i ułatwimy komunikację. Zapraszamy również w razie jakichkolwiek problemów/pytań. Czekamy na naszym Facebooku oraz na mailu - miasta@se.pl.

Sonda
Czy kary za kradzieże powinny być surowsze?
Łask. Agresywny sąsiad zaatakował nożem Łukasza. „Chciał odebrać naszej córeczce ojca”
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE