Co on sobie myślał?!

Pijany mężczyzna wjechał autem... w las! Polała się krew. Groza na drodze pod Toruniem

2023-06-13 10:49

Do groźnie wyglądającego wypadku doszło w minioną niedzielę (11 czerwca 2023 r.) w godzinach popołudniowych na terenie miejscowości Zarośle Cienkie w powiecie toruńskim. Strażacy znaleźli krwawiącego kierowcę, a policjanci odkryli, że mężczyzna prowadził samochód po pijanemu. Zdjęcia z miejsca wypadku prezentujemy na se.pl.

Długi weekend okazał się pracowitym dla strażaków, policjantów i służb medycznych. W niedzielę (11 czerwca 2023 r.) przedstawiciele OSP w Łążynie udali się do miejscowości Zarośle Cienkie pod Toruniem. Powodem było groźnie wyglądające zdarzenie z udziałem samochodu osobowego. - W wyniku nadmiernej prędkości auto wypadło z jezdni, zatrzymując się w lesie - informują druhowie w mediach społecznościowych. Te informacje potwierdzają również policjanci.

Wypadek w Zaroślach Cienkich pod Toruniem. Kierowca był pijany [ZDJĘCIA]

- W momencie dojazdu strażaków, kierujący znajdował się poza pojazdem, z rozciętym łukiem brwiowym i wyciekiem krwi z ucha. Został zaopatrzony przez ratowników i przekazany ZRM. Przybyły na miejsce patrol policji stwierdził obecność alkoholu w wydychanym przez kierującego powietrzu - przekazują strażacy z OSP w Łążynie.

Za spowodowanie wypadku po spożyciu alkoholu bez ofiar śmiertelnych delikwentowi grozi nawet 4,5 roku więzienia. Nasza redakcja apeluje do czytelników - pod żadnym pozorem nie wsiadajcie za kierownicę pod wpływem alkoholu lub środków odurzających. Narażacie w ten sposób nie tylko siebie, ale przede wszystkim innych uczestników ruchu na niebezpieczeństwo. Ku przestrodze, pod tekstem prezentujemy galerię z miejsca wypadku w Zaroślach Cienkich. Materiały dzięki uprzejmości OSP w Łążynie.

Jeżeli byliście świadkami wypadku bądź niepokojącego zdarzenia w regionie - pożaru, stłuczki itd., dajcie nam znać! Ostrzeżemy innych i ułatwimy komunikację. Zapraszamy również w razie jakichkolwiek problemów/pytań. Czekamy na naszym Facebooku oraz na mailu - [email protected].

Wjechał na przejazd i dachował. Był pijany w sztok