Piotr wracał z mamą do Raciborza. Zginęli w tragicznym wypadku na obwodnicy Torunia [ZDJĘCIA]

2020-09-09 11:36
Ofiary wypadku na obwodnicy Torunia
Autor: REPRODUKCJA: PIOTR LAMPKOWSKI/SUPER EXPRESS Ofiary wypadku na obwodnicy Torunia

W miniony wtorek (8 września), Piotr S. (55 l.) razem z mamą Heleną (80 l.) wracali do rodzinnego Raciborza. Około godziny 8 rano przed Toruniem ich Nissan Qashqai zjechał na lewy pas jezdni. Pan Piotr i Pani Helena zginęli na miejscu.

Wracamy do sprawy śmiertelnego wypadku, który miał miejsce na S10 niedaleko Torunia. - Na razie nie wiemy dlaczego on zjechał na lewy pas jezdni. Wyjaśnimy wszystkie okoliczności tego wypadku pod nadzorem prokuratury - mówi aspirant Wojciech Chrostowski z biura prasowego Komendy Miejskiej Policji w Toruniu.

Pan Piotr miał 55 lat. Na pewno jechał ostrożnie, bo podróżował ze swoją 80-letnią mamą Heleną. Jechał drogą numer 10 z Bydgoszczy do swojego rodzinnego domu w Raciborzu na Śląsku. - Ta droga jest wąska i kręta, a na dodatek kierowcy jeżdżą za szybko - mówią policjanci.

Pan Piotr przed skrzyżowaniem z drogą krajową numer 15 zjechał na lewy pas jezdni. Jego samochód zderzył się z Lexusem. Jadąca za nim Toyota uderzyła w oba samochody. Mieszkańcy Raciborza zginęli na miejscu. Kierowca Lexusa z lekkimi obrażeniami trafił do szpitala. Rodzinie i przyjaciołom ofiar składamy wyrazy współczucia.

Kolejna tragedia niedaleko Torunia. Nie żyje 25-latek

W nocy z wtorku na środę (9 września) miał miejsce tragiczny wypadek w Brzeźnie (powiat toruński, gmina Lubicz). Na DK nr 15 doszło do zdarzenia samochodu osobowego z ciężarówką. Niestety śmierć na miejscu poniósł 25-letni kierowca. Więcej na ten temat przeczytacie w tym artykule.

Jeżeli byliście świadkami wypadku bądź niepokojącego zdarzenia w regionie - pożaru, stłuczki itd., dajcie nam znać! Ostrzeżemy innych i ułatwimy komunikację. Zapraszamy również w razie jakichkolwiek problemów/pytań. Czekamy na naszym Facebooku oraz na mailu - torun.eskainfo@grupazpr.pl.

Tragiczny wypadek busa, 9 osób nie żyje!
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE