Piotrków Kujawski. Metamfetamina i jeszcze to! Wiek zatrzymanych szokuje nawet policjantów

2021-10-21 10:49
Narkotyki i chłopiec w kapturze
Autor: KPP Radziejów / CC Unsplash.com / licencja Creative Commons Piotrków Kujawski. Metamfetamina i jeszcze to! Wiek zatrzymanych szokuje nawet policjantów / Zdjęcie poglądowe

Piotrków Kujawski. Miejscowi policjanci zatrzymali trzech chłopców, przy których znaleźli metamfetaminę i inne narkotyki. Ich wiek może dawać do myślenia. Gdzie w tym wszystkim byli ich rodzice? To pytanie pozostaje bez odpowiedzi. Sprawa trafi do sądu rodzinnego.

Piotrków Kujawski. Metamfetamina i jeszcze to! Wiek zatrzymanych szokuje nawet policjantów

W miniony poniedziałek (18.10.2021) przed północą, policjanci z Piotrkowa Kujawskiego interweniowali przy ul. Piastowskiej. Zwrócili uwagę na trzy osoby, siedzące na ławce. Na widok funkcjonariuszy, wszystkie zaczęły się nerwowo zachowywać. Szybko okazało się dlaczego. - W trakcie legitymowania 14 i dwóch 16–latków, mundurowi znaleźli woreczki strunowe z białym proszkiem i suszem roślinnym. Wstępne badanie testerem pokazało, że jest to ponad kilogram marihuany i blisko 5 g metamfetaminy. Zabezpieczone narkotyki trafiły do badań laboratoryjnych - przekazuje asp. Krzysztof Lizik z KPP Radziejów.

Czytaj też: Szokujące zachowanie młodej kobiety z Brodnicy. To, co przy niej znaleźli przeraża

- Nieletni trafili na posterunek, gdzie w obecności opiekunów zostały przeprowadzone czynności. Następnie usłyszeli zarzuty posiadania substancji psychotropowych i środków odurzających. Teraz sprawą zatrzymanych zajmie się sąd rodzinny, który zdecyduje o wysokości kary - podsumowuje policjant z Radziejowa.

Nasza redakcja apeluje do rodziców - zwracajcie uwagę, co wasze dzieci robią, zwłaszcza w tak późnych godzinach wieczornych. W tym konkretnym przypadku mówimy o bardzo młodym chłopcu, który mógł sobie zniszczyć życie. 

Jeżeli byliście świadkami wypadku bądź niepokojącego zdarzenia w regionie - pożaru, stłuczki itd., dajcie nam znać! Ostrzeżemy innych i ułatwimy komunikację. Zapraszamy również w razie jakichkolwiek problemów/pytań. Czekamy na naszym Facebooku oraz na mailu - miasta@se.pl.

Sonda
Czy kary za handel narkotykami powinny być wyższe?
W paczkach z Hiszpanii były narkotyki
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE