Szokujące zachowanie młodej kobiety z Brodnicy. To, co przy niej znaleźli przeraża

2021-10-18 13:17

Brodnica. Pracowita końcówka weekendu dla miejscowych policjantów. Ok. godziny 20:00 zostali oni powiadomieni przez przypadkowego kierowcę, że ulicami Brodnicy pojazd renault prowadzi ktoś pod wpływem alkoholu. Jak się okazało - na tym bynajmniej nie koniec. 27-latka trafiła do aresztu.

Brodnica. Szokujące zachowanie 27-latki. Znaleźli przy niej coś strasznego

Skrajną nieodpowiedzialnością wykazała się 27-latka z Brodnicy. - W niedzielę (17.10.2021) Kilka minut przed godz. 20.00 brodniccy policjanci zostali powiadomieni przez przypadkowego kierowcę, że ulicami Brodnicy pojazdem renault jedzie prawdopodobnie pijany kierowca. Świadek oznajmił, że auto zaparkowało na osiedlowym parkingu a z pojazdu wyszła kobieta, która uciekła między bloki mieszkalne. Kiedy funkcjonariusze dotarli do zgłaszającego podszedł do nich inny mężczyzna, który wskazał, gdzie ukryła się kierująca - relacjonuje asp. szt. Agnieszka Łukaszewska z KPP w Brodnicy.

Czytaj też: Kujawsko-pomorskie: Jechał, choć nie mógł chodzić. Alkomat pokazał nieprawdopodobne liczby

- Policjanci zatrzymali chowającą się za budynkami kobietę, którą rozpoznał świadek jako kierującą. Okazało się, że 27-latka miała 1,8 promila alkoholu w organizmie. To niejedyne przestępstwo, którego dopuściła się brodniczanka. Funkcjonariusze znaleźli przy kobiecie woreczek strunowy z białym proszkiem, który po badaniu narkotesterem okazał się amfetaminą - przekazuje asp. szt. Łukaszewska.

Policjanci zatrzymali 27-latkę i przetransportowali do brodnickiej komendy, gdzie trafiła do policyjnego aresztu. Od kobiety została pobrana również krew do badań, aby sprawdzić, czy kobieta kierowała po środkach psychotropowych. - Zatrzymana odpowie przed sądem za przestępstwo kierowania pojazdem mechanicznym w stanie nietrzeźwości oraz posiadanie środków psychotropowych, za co grozi jej kara do 3 lat pozbawienia wolności - podsumowuje policjantka z Brodnicy w komunikacie prasowym.

Jeżeli byliście świadkami wypadku bądź niepokojącego zdarzenia w regionie - pożaru, stłuczki itd., dajcie nam znać! Ostrzeżemy innych i ułatwimy komunikację. Zapraszamy również w razie jakichkolwiek problemów/pytań. Czekamy na naszym Facebooku oraz na mailu - [email protected].

Sonda
Czy kary za handel narkotykami powinny być wyższe?
Miał broń i narkotyki. Był poszukiwany listem gończym