Pogoda na piątek (30.10). Dziś w Toruniu deszcz i chłód [PROGNOZA POGODY TORUŃ]

2020-10-30 7:21 KM
Padający deszcz na werandę. Brzydka pogoda w Toruniu
Autor: CC Unsplash.com / @livvie_bruce Pogoda na piątek (30.10). Dziś w Toruniu deszcz i chłód [PROGNOZA POGODY TORUŃ] / Zdjęcie poglądowe

Pogoda na piątek (30.10) w Toruniu i okolicach. Sprawdzamy, co dziś czeka mieszkańców grodu Kopernika i regionu. Meteorolodzy ponownie nie mają zbyt dobry wieści, choć w drugiej części dnia warunki biometeorologiczne będą się poprawiać. Co jeszcze? Szczegółowa prognoza pogody poniżej.

Pogoda na piątek (30.10). Dziś w Toruniu deszcz i chłód [PROGNOZA POGODY TORUŃ]

Sprawdzamy najnowszą prognozę pogody dla Torunia. Lokalny meteorolog Rafał Maszewski przewiduje, że w ciągu dnia przeważać będą chmury, ale słońce czasami powinno zaświecić - późnym popołudniem i wczesnym wieczorem możliwy jest przejściowo słaby deszcz. - Napływać będzie chłodna masa powietrza, która po południu ogrzeje się do około 11 stopni (chłodno). Południowo-zachodni, a pod koniec dnia południowo wschodni wiatr powieje z umiarkowaną prędkością. Pod koniec dnia osłabnie - pisze na stronie pogodawtoruniu.pl.

Czytaj także: QUIZ. Szybki test z historii. Masz 50% szans. Większość odpada przy 5 pytaniu!

Spis treści

  1. Pogoda na piątek (30.10). Dziś w Toruniu deszcz i chłód [PROGNOZA POGODY TORUŃ]
  2. Prognoza pogody na weekend w Toruniu. Co nas czeka w sobotę i niedzielę? (31.10 - 1.11)

Prognoza pogody na weekend w Toruniu. Co nas czeka w sobotę i niedzielę? (31.10 - 1.11)

11 stopni, słońce coraz częściej przebijające się zza chmur, wiatr słaby i pod koniec weekendu umiarkowany - takie warunki atmosferyczne w Toruniu przewidują meteorolodzy. Rafał Maszewski przekazuje, że wiatr będzie wiał najczęściej z kierunków południowych. Ciśnienie w sobotę (31.10.2020) wzrośnie do 1080 hPa, a dzień później spadnie do ok. 1010. Wygląda na to, że jest szansa na bezdeszczowy weekend. Szczegółową prognozę na Wszystkich Świętych podamy niebawem. Warto śledzić nas na Facebooku, gdzie regularnie podajemy lokalne informacje, które przydadzą wam się w planowaniu najbliższych dni.

Taka będzie pogoda jesienią