Taśma policyjna, zdjęcie poglądowe

i

Autor: MAREK KUDELSKI/ SUPER EXPRESS Zwłoki młodej dziewczyny w zaroślach! Przerażające odkrycie w lesie pod Więcborkiem - zdjęcie ilustracyjne

szokująca prawda

Przerażona seniorka wyskoczyła przez okno i zniknęła bez śladu! Znaleziono ją w krzakach

2023-09-26 12:52

Nocne poszukiwania zaginionej 94-latki zakończyły się sukcesem. Policjanci z Rypina i Brodnicy przez kilka godzin w nocy przeczesywali zarośla. - Dzięki zaangażowaniu i intensywnym działaniom zaginiona trafiła pod opiekę rodziny - wyjaśnia rzecznik rypińskiej policji.

W niedzielę (24 września) po godzinie 23:00 jeden z mieszkańców gminy Wąpielsk zaalarmował policjantów, że gdy wrócił do domu po pracy nie było w nim jego 94-letniej krewnej.  Na miejsce zostali skierowani policjanci z „patrolówki”.

- Funkcjonariusze sprawdzili okoliczny teren, skontaktowali się z rodziną, ale bez rezultatu. Na miejsce został skierowany również przewodnik z psem z Brodnicy. Nic nie wskazywało na szczęśliwy finał. W poszukiwania kobiety byli angażowani kolejni funkcjonariusze. Cały czas przeczesywane były pobliskie zarośla, gdzie po kilku godzinach odnaleziono staruszkę stojącą w krzakach. Kobieta była zdezorientowana, trzęsła się z zimna i miała problemy z poruszaniem. Policjanci okryli ją i odprowadzili do domu - wyjaśnia rzecznik rypińskiej policji, asp. sztab. Dorota Rupińska.

Dopiero po pewnym czasie, gdy kobieta doszła do siebie powiedziała policjantom, że ktoś około godz. 20 dobijał się do jej domu, a ona wystraszona uciekła przez okno, straciła orientację i nie potrafiła wrócić. Na miejsce wezwano załogę karetki pogotowia, która udzieliła kobiecie pomocy medycznej. Następnie odnaleziona 94-latka trafiła pod opiekę rodziny.

Dzięki zaangażowaniu i intensywnym działaniom policjantów, poszukiwania zakończyły się sukcesem.

Sonda
Czy szukałeś/aś kiedyś osoby zaginionej?
Poszukiwania 66-latki z policyjnego śmigłowca!