Poranny wypadek w Toruniu. Wniosek do sądu przeciwko kierowcy BMW

2020-09-17 13:43 KM
Szosa Lubicka w Toruniu
Autor: Google Street View Poważny wypadek w Toruniu. Wniosek do sądu przeciwko kierowcy BMW

Poranny wypadek w Toruniu. Dziś (17 września) na Szosie Lubickiej zderzyły się cztery samochody osobowe. Policja ustaliła, że sprawcą był kierowca BMW, który nie zachował odpowiedniej odległości. Przeciwko niemu został skierowany wniosek do sądu.

Do wypadku w Toruniu doszło w czwartek (17 września) przed godziną 7:00. W tym nieprzyjemnym zdarzeniu brały udział cztery samochody osobowe - BMW, Fiat, Renault i Daewoo. Kierowcy przez jakiś czas mierzyli się z utrudnieniami. Na miejscu pojawiła się policja, która ustalała przyczyny i okoliczności karambolu. Na szczęście nikomu nic poważnego się nie stało.

- Skierowaliśmy wniosek do sądu przeciwko kierowcy BMW, który nie zachował odpowiedniej odległości od pozostałych pojazdów. Zdarzenie zostało zakwalifikowane jako kolizja, ponieważ nie ma osób poszkodowanych - mówi asp. Wojciech Chrostowski, rzecznik prasowy KMP w Toruniu w rozmowie z naszym portalem.

Apelujemy do kierowców z Torunia z regionu - jedźcie bezpiecznie! Warunki drogowe nie są złe, ale to nie zwalnia nas z obowiązku zachowania odpowiedniego poziomu koncentracji. Zdejmijcie nogę z gazu i dokładnie obserwujcie otoczenie!

Jeżeli byliście świadkami wypadku bądź niepokojącego zdarzenia w regionie - pożaru, stłuczki itd., dajcie nam znać! Ostrzeżemy innych i ułatwimy komunikację. Zapraszamy również w razie jakichkolwiek problemów/pytań. Czekamy na naszym Facebooku oraz na mailu - torun.eskainfo@grupazpr.pl.

Tragiczny wypadek busa, 9 osób nie żyje!

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.