Postawił tak niewiele i zgarnął gigantyczne pieniądze! Potężna wygrana koło Torunia

i

Autor: Shutterstock / Zdjęcie ilustracyjne Postawił tak niewiele i zgarnął gigantyczne pieniądze! Potężna wygrana koło Torunia

Postawił tak niewiele i zgarnął gigantyczne pieniądze! Potężna wygrana koło Torunia

2022-04-09 9:37

Znakomita wygrana w MIni Lotto w Obrowie koło Torunia. Szczęśliwiec na zawsze zapamięta losowanie z 6 kwietnia. Spróbował za tak niewiele i na koncie ma teraz mnóstwo pieniędzy. Szczęśliwa okazała się kolektura przy ulicy Aleja Lipowa 6.

Wygrane w Lotto w Toruniu i okolicach to ostatnimi czasy niemal tradycja. Pod koniec stycznia 2022 przekazywaliśmy czytelnikom informację o rekordziście od "Super Szansy", a pod koniec lutego jeden z graczy triumfował przy ul. Prostej 2. Jak się okazuje, warto też grać w okolicach Torunia. 6 kwietnia przekonał się o tym szczęśliwiec, który zdecydował się na "Mini Lotto" przy ulicy Aleja Lipowa 6 w Obrowie (powiat toruński). Spróbował i zgarnął imponującą kwotę - 149 778 zł. Serdecznie gratulujemy! Z pewnością jego przyjaciele będą się teraz uśmiechać o pożyczkę.

Czytaj też: Poświęcił tak niewiele i zgarnął ogromne pieniądze! Efektowna wygrana mieszkańca Torunia

Wygrana w Mini Lotto w Obrowie. Jak grać?

Chcecie spróbować swoich sił w "Mini Lotto"? Totalizator Sportowy wyjaśnia, jak to zrobić na swojej stronie. Wystarczy nawet 1,50 zł i wchodzi się do gry o 400 tysięcy złotych. Następnie należy wybrać 5 liczb z 42 - samodzielnie lub na chybił trafił. Grać można zarówno w punkcie sprzedaży, jak i online, bez wychodzenia z domu. 

- Zwiększ szansę i wygraną, grając systemem już od 9 zł. Wytypuj więcej liczb w zakładzie - od 6 do nawet 12. Więcej liczb to większa szansa na wygraną! Grasz w punkcie LOTTO? Dodaj Super Szansę za 2 zł i graj o 2 miliony - zachęcają organizatorzy na stronie lotto.pl.

Organizatorzy przypominają, że jedynym dowodem udziału w grze i podstawą do wypłaty wygranej jest zachowany. Jeśli gramy online, dowodem udziału w grze jest zapis elektronicznej transakcji w systemie sprzedaży przypisanej do konta danego gracza. Pamiętajmy, aby grać odpowiedzialnie. Z hazardem nigdy nie należy przesadzać.

Spodobał ci się materiał? Obserwuj nas na Facebooku!

Sonda
Wygrałeś kiedyś w LOTTO?
Oszuści obłowili się na starszych osobach. Wielkie pieniądze leciały przez okna
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE