Rekordzista z Torunia wygrał i zgarnął mnóstwo pieniędzy. Wystarczyło tak niewiele!

2022-01-26 16:35
Rekordzista z Torunia wygrał i zgarnął mnóstwo pieniędzy. Wystarczyło tak niewiele!
Autor: Super Express / Zdjęcie Ilustracyjne

Toruń. Wspaniała końcówka stycznia dla gracza, który dał sobie szanse w grze Lotto. W "Super Szansie" wygrał wspaniałą kwotę! Ze źródeł wynika, że to rekordowa wygrana w tej grze na terenie grodu Kopernika. Ten szczęśliwiec nie może się teraz opędzić od znajomych.

W grudniu 2021 roku informowaliśmy was na naszym portalu o gigantycznej wygranej w Lotto na terenie Torunia. Wówczas w "Mini Lotto" gracz zamienił 1,50 zł na aż 315 305,70 zł! W przypadku ze stycznia zwycięzca również ma gigantyczne powody do radości i jednocześnie przeszedł do historii. 25.01.2022 zagrał w Centrum Handlowym „Kometa” przy ul. Grudziądzkiej 162. Dzięki "Super Szansie" zgarnął aż 100 tysięcy złotych! Nigdy wcześniej w tym mieście nie padła wygrana w "Super Szansie". To kolejny powód do dumy, choć zapewne zastrzyk gotówki jest tutaj najważniejszy. Zwycięzca musi oczywiście zapłacić 10% podatku dochodowego, ale tak czy siak, jego znajomi z pewnością będą się uśmiechać o drobną pożyczkę. Serdecznie gratulujemy torunianinowi!

Czytaj też: Jarosław Kaczyński upamiętniony na toruńskim SZALECIE! Władze miasta nie wytrzymały

Toruń. Wielka wygrana w "Super Szansie". Jak grać?

- Super Szansa to dodatek do gier dostępny w punktach LOTTO. Dokupując Super Szansę, grasz o dodatkowe 2 miliony! Super Szansa to siedmiocyfrowy numer z zakresu od 0000000 do 9999999 zawsze obecny na kuponie Lotto, Multi Multi, Mini Lotto, Ekstra Pensji i Kaskady - informuje na swojej stronie Totalizator Sportowy.

Po opłaceniu "Super Szansy",  jej numer weźmie udział w losowaniu w tym samym terminie, co losowanie wybranej przez zainteresowanego gry. - To jedyne 2 zł do kuponu na jedno losowanie - czytamy w zasadach.

Spodobał ci się materiał? Polub nas na Facebooku!

Sonda
Wygrałeś kiedyś w LOTTO?
Marcin Gortat zawodnikiem amatorskiej ligi w Toruniu. Hit transferowy!
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE