Jarosław Kaczyński upamiętniony na toruńskim SZALECIE! Władze miasta nie wytrzymały

2022-01-26 11:14
Jarosław Kaczyński upamiętniony na toruńskim SZALECIE! Władze miasta nie wytrzymały
Autor: Piotr Lampkowski, archiwum SE Jarosław Kaczyński upamiętniony na toruńskim SZALECIE! Władze miasta nie wytrzymały

Kilka dni temu informowaliśmy, że na szalecie miejskim w Toruniu zawisła tabliczka z napisem: "Ku pamięci męża stanu Jarosława Kaczyńskiego". Wokół tabliczki zrobił się taki szum, że władze miasta ją... zdementowały!

Trzeba przyznać, że ci, którzy powiesili tabliczkę i kawałek drewna na miejskiej toalecie w Toruniu, swój cel osiągnęli. Tabliczka stała się hitem internetu! Chyba jeszcze nikt tak bardzo nie wyśmiał prezesa PiS, Jarosława Kaczyńskiego. Na dodatek nikt nie zrobił tego z taką klasą! Dopiekli Kaczyńskiemu bez wyzwisk i bez rzucania się pod samochód, gdy ten jedzie ulicami Krakowa na grób swojego brata i bratowej na Wawel.

Zobacz: Kaczyński PONIŻONY na całego w Toruniu! Prezes będzie wściekły

Przypomnijmy, że toaleta w popularnym parku na Bydgoskim Przedmieściu w Toruniu należy do miasta. Kilka dni temu na jej ścianie pojawiła się tabliczka i przymocowany kawałek drewna. Napis na tabliczce od razu przykuł uwagę mieszkańców.

- Ku pamięci męża stanu Jarosława Kaczyńskiego, który podczas spaceru po Parku Miejskim Cegielnia 29 lutego 2021 roku nadepnął na mniejszy konar, przełamując go z hukiem w pół. Konar po zabezpieczeniu przez służby przekazany w darze mieszkańcom miasta. Pozłocenia artefaktu dokonał Prezydent Michał Zaleski na uroczystości 30-stych urodzin Radia Maryja w Toruniu. Wdzięczni mieszkańcy Torunia - czytamy. 

Zobaczcie, jak to wygląda w naszej galerii zdjęć! Pod nią dalszy ciąg materiału.

Od samego początku było wiadomo, że tabliczka to żart, ponieważ rok 2021 nie był rokiem przestępnym i nie było w lutym 29 dni. Michał Zaleski nie był na uroczystościach 30. urodzin Radia Maryja, gdyż był chory.

Czytaj też: Człowiek Rydzyka wiceprezydentem. "Praca dla mieszkańców nobilitacją"

Oczywiste było także to, co się stanie się z tabliczką, gdy dowiedzą się o niej władze miasta. - Tablica i konar zostały zdemontowane, natomiast nie doszło do zniszczenia mienia - drobne dziury w drewnie zostały uzupełnione - zapewnia dziennikarzy "Super Expressu" Anna Kulbicka-Tondel, rzecznik prasowy Urzędu Miasta Torunia. Sprawdziliśmy, słynnej tabliczki już nie ma.

Sonda
Czy Jarosław Kaczyński powinien iść na emeryturę?
Samochód stanął w płomieniach na obwodnicy Torunia!
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE