Poszukiwania 48-latka z Torunia zakończone! Policjant o szczęśliwym finale

i

Autor: CC Pixabay.com / licencja Creative Commons / Zdjęcie ilustracyjne Poszukiwania 48-latka z Torunia zakończone! Policjant o szczęśliwym finale

Poszukiwania 48-latka z Torunia zakończone! Policjant o szczęśliwym finale

2022-03-10 11:05

Toruń. Policjanci z komisariatu na toruńskim Rubinkowie zakończyli poszukiwania 48-latka, którego zaginięcie zgłoszono w lutym tego roku. - Mężczyzna odnalazł się. Nie stało mu się nic złego - przekazuje nam asp. Wojciech Chrostowski z biura prasowego KMP w Toruniu.

W ubiegłym tygodniu funkcjonariusze z KMP w Toruniu prosili m.in. naszą redakcję o publikację danych zaginionego 48-latka z toruńskiego Rubinkowa, który 17 lutego 2022 roku wyszedł z domu i nie nawiązał kontaktu z rodziny. Trop prowadził na dworzec PKP. Zaniepokojona rodzina mocno wierzyła w pozytywny finał tej sprawy i na szczęście mamy dobre wieści. - Wczoraj zaginiony odnalazł się w Krakowie. Nie stało się mu nic złego. Po wykonaniu niezbędnych ustaleń funkcjonariusze prowadzący czynności poszukiwawcze zakończyli swoje działania - przekazuje asp. Wojciech Chrostowski z biura prasowego KMP w Toruniu.

Czytaj też: Co on wyprawiał w centrum Torunia?! Alkomat pokazał miażdżące liczby

Nasi dziennikarze przyłączają się do podziękowań policji, która chwali wszystkich tych, którzy zaangażowali się w poszukiwania poprzez udostępnianie wizerunku poszukiwanego. Takie działanie często bardzo pomaga stróżom prawa.

Jeżeli byliście świadkami wypadku bądź niepokojącego zdarzenia w regionie - pożaru, stłuczki itd., dajcie nam znać! Ostrzeżemy innych i ułatwimy komunikację. Zapraszamy również w razie jakichkolwiek problemów/pytań. Czekamy na naszym Facebooku oraz na mailu - miasta@se.pl.

Sonda
Czy masz zaufanie do policji?
28-latek z Torunia w rękach policji. Grozi mu bardzo długa odsiadka
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE