Poważny wypadek koło Torunia. TIR omal nie zmiażdżył samochodu [ZDJĘCIA]

2021-10-20 14:52
Poważny wypadek koło Torunia. Kierowca miał ogromne szczęście
Autor: KM PSP w Toruniu Poważny wypadek koło Torunia. Kierowca miał ogromne szczęście

Toruń i okolice. We wtorek (19.10.2021) ok. godziny 14:15 w Browinie (powiat toruński) doszło do groźnie wyglądającej kolizji. Kierowca nie ustąpił pierwszeństwa, co - jak przekazują nam toruńscy policjanci - pozostaje jedną z najczęstszych przyczyn wypadków.

Poważny wypadek koło Torunia. TIR omal nie zmiażdżył samochodu [ZDJĘCIA]

Niespokojne popołudnie w okolicach Torunia. Komenda Miejska PSP przekazała informacje o groźnie wyglądającej kolizji w Browinie. Zderzyły się tam samochód osobowy i TIR. Na miejsce przyjechały dwa zastępy straży pożarnej z JRG w Chełmży. Na szczęście nikomu nic się nie stało, ale kierowca "osobówki" może mówić o gigantycznym szczęściu. - Przyczyną zdarzenia było nieustąpienie pierwszeństwa przez jednego z kierowców. Został on ukarany mandatem karnym - wyjaśnia asp. Wojciech Chrostowski z KMP w Toruniu w rozmowie z "Super Expressem". Dalszy ciąg materiału pod galerią ze zdjęciami.

Czytaj też: Torunianin ukradł hondę i uciekł za granicę. Dopadli go na Bydgoskim Przedmieściu

- Policjanci przypominają, że nieustąpienie pierwszeństwa to jedna z najczęstszych przyczyn wypadków drogowych. Apelujemy do kierowców o ostrożność, zwłaszcza w okresie jesiennym, gdy warunki nie zawsze nam sprzyjają - przekazuje asp. Wojciech Chrostowski w rozmowie z naszym portalem.

W tym konkretnym przypadku udało się uniknąć tragedii. Warto przyjrzeć się zdjęciom, które publikujemy ku przestrodze. Materiał dzięki uprzejmości KM PSP w Toruniu.

Jeżeli byliście świadkami wypadku bądź niepokojącego zdarzenia w regionie - pożaru, stłuczki itd., dajcie nam znać! Ostrzeżemy innych i ułatwimy komunikację. Zapraszamy również w razie jakichkolwiek problemów/pytań. Czekamy na naszym Facebooku oraz na mailu - miasta@se.pl.

Sonda
Czy miałeś kiedyś groźny wypadek?
Paskudny wypadek pod Rawiczem
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE