Torunianin ukradł hondę i uciekł za granicę. Dopadli go na Bydgoskim Przedmieściu

2021-10-20 11:27
Zatrzymany 29-latek z Torunia
Autor: KMP w Toruniu Torunianin ukradł hondę i uciekł za granicę. Dopadli go na Bydgoskim Przedmieściu

Toruń. Wyjechał za granicę, ale miejscowi policjanci czekali na niego tuż po powrocie. Mowa o 29-latku z Torunia, który ukradł samochód marki honda civic. W miniony piątek (15.10.2021) mieszkaniec Bydgoskiego Przedmieścia usłyszał zarzuty - przekazuje podinsp. Wioletta Dąbrowska z biura prasowego KMP w Toruniu.

Torunianin ukradł hondę i uciekł za granicę. Dopadli go na Bydgoskim Przedmieściu

Kryminalni z Torunia pochwalili się udaną akcją na Bydgoskim Przedmieściu. W miniony czwartek (14.10.2021) policjanci zatrzymali 29-letniego mieszkańca tegoż osiedla, którego wytypowali jako podejrzanego o kradzież hondy civic, wartej kilkanaście tysięcy złotych. 29 czerwca w nocy, ktoś ukradł ten pojazd. - Zebrane dowody w tej sprawie doprowadziły kryminalnych do jednego z mieszkańców naszego miasta. Jak się okazało, ten jednak wyjechał na kilka miesięcy za granicę. Kryminalni jednak nie odpuścili. Kiedy powrócił natychmiast został zatrzymany - wyjaśnia podinsp. Wioletta Dąbrowska z KMP w Toruniu.

Czytaj też: Policyjny pościg ulicami Torunia. 34-latka zdradził jeden szczegół

- Mężczyzna był już dobrze znany policjantom. W przeszłości był notowany za przestępstwa podobne czyli liczne kradzieże i włamanie. 15 października 29-latek z Bydgoskiego Przedmieścia usłyszał zarzut kradzieży pojazdu za co może mu grozić do 5 lat więzienia - podsumowuje policjantka z Torunia.

Jeżeli byliście świadkami wypadku bądź niepokojącego zdarzenia w regionie - pożaru, stłuczki itd., dajcie nam znać! Ostrzeżemy innych i ułatwimy komunikację. Zapraszamy również w razie jakichkolwiek problemów/pytań. Czekamy na naszym Facebooku oraz na mailu - miasta@se.pl.

Sonda
Czy kary za kradzież powinny być zaostrzone?
Ukradli kawę wartą tysiąc złotych. Szuka ich policja z Torunia
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE