Poważny wypadek na Średnicówce Toruniu. Dwie osoby w szpitalu! [ZDJĘCIA]

2019-08-14 11:57 Konrad Marzec

Wtorkowe popołudnie (13 sierpnia) w Toruniu nie należało do spokojnych. Na Trasie Prezydenta Władysława Raczkiewicza w Toruniu doszło do groźnie wyglądającego wypadku drogowego. Policja przekazała pierwsze ustalenia w tej sprawie!

Do niebezpiecznego zdarzenia doszło we wtorek (13 sierpnia), ok. godziny 15:00 na Trasie Prezydenta Władysława Raczkiewicza.

- Ze wstępnych ustaleń policjantów toruńskiej drogówki wynika, że osobowy peugeot 406, którym kierował 41-latek jadąc od strony ul. Skłodowskiej zjechał na przeciwny pas ruchu. Tam auto zderzyło się z jadącym z przeciwka mercedesem. Tym drugim autem kierowała 24-latka. Kierowcy z obydwu samochodów trafili do szpitala. Kierujący byli trzeźwi - informuje nas Wojciech Chrostowski, rzecznik prasowy KMP w Toruniu.

Trasa była zablokowana przez kilkadziesiąt minut. - Teraz policjanci pod nadzorem prokuratora wyjaśniają przebieg, przyczyny i okoliczności tego zdarzenia - podkreśla Wojciech Chrostowski.

Policja i redakcja ESKA INFO Toruń apelują do kierowców z regionu i nie tylko o zdrowy rozsądek za kierownicą. Zbliża się długi weekend, więc ruch na drogach może być większy niż zazwyczaj.

Jeżeli byliście świadkami wypadku bądź niepokojącego zdarzenia w regionie - pożaru, stłuczki itd., dajcie nam znać! Ostrzeżemy innych i ułatwimy komunikację. Zapraszamy również w razie jakichkolwiek problemów/pytań. Czekamy na naszym Facebooku oraz na mailu - torun.eskainfo@grupazpr.pl.