Poważny wypadek w gminie Chełmża. Honda 20-latka wylądowała NA DRZEWIE

2020-10-20 11:12 KM
Wypadek - zdjęcie poglądowe
Autor: CC Pixabay.com Poważny wypadek w gminie Chełmża. Honda 20-latka wylądowała na drzewie / Zdjęcie poglądowe

W minioną niedzielę (18.10.2020) w Kończewicach (powiat toruński, gmina Chełmża) doszło do groźnie wyglądającego wypadku drogowego. Ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy wynika, że osobowa Honda zjechała z drogi i uderzyła w drzewo. 20-latek kierujący autem trafił do szpitala. Trwa policyjne śledztwo w tej sprawie.

Do poważnego wypadku w gminie Chełmża (województwo kujawsko-pomorskie) doszło w minioną niedzielę (18.10.2020). Wszystko działo się na terenie wsi Kończewice. Przybyli na miejsce policjanci toruńskiej drogówki wstępnie ustalili, że kierujący "osobówką" marki Honda Civic, jadący w kierunku Warszewic (gmina Łubianka) zjechał z drogi i uderzył w drzewo. Dlaczego tak się stało? Tego na razie nie wiemy. Młody kierowca był trzeźwy.

Czytaj także: Tragiczny wypadek w Ostaszewie. Nagły manewr i straszna śmierć kierowcy [NOWE FAKTY, ZDJĘCIA]

- Mężczyzna trafił do szpitala. Teraz okoliczności i przyczyny tego zdarzenia wyjaśniają policjanci pod nadzorem prokuratury - przekazuje nam asp. Wojciech Chrostowski, rzecznik prasowy KMP w Toruniu.

Jeżeli byliście świadkami wypadku bądź niepokojącego zdarzenia w regionie - pożaru, stłuczki itd., dajcie nam znać! Ostrzeżemy innych i ułatwimy komunikację. Zapraszamy również w razie jakichkolwiek problemów/pytań. Czekamy na naszym Facebooku oraz na mailu - torun.eskainfo@grupazpr.pl.

Wypadek w Grudziądzu. Betoniarka zderzyła się z tramwajem