Pożar domu koło Torunia. W środku była kobieta i dzieci! [ZDJĘCIA]

2020-05-29 12:50 KM
Pożar domu w Turznie koło Torunia. W środku była kobieta i dzieci!
Autor: OSP KSRG Papowo Toruńskie Pożar domu w Turznie koło Torunia. W środku była kobieta i dzieci!

To była pracowita noc dla strażaków z Torunia i okolic. W miniony czwartek (28 maja) krótko przed godz. 20:00, wybuchł pożar domu w miejscowości Turzno (powiat toruński). W budynku znajdowała się kobieta i dwójka dzieci, ale na szczęście nic poważnego im się nie stało. Służby opanowały sytuację.

Miejscowość Turzno znajduje się 18 km od Torunia. To właśnie tam w czwartek, ok. godziny 20:00, interweniowało aż 7 zastępów straży pożarnej. Paliło się poddasze budynku mieszkalnego, znajdującego się przy ul. Polnej.

Jak potwierdził w rozmowie z naszym portalem mł. kpt. inż. Przemysław Baniecki, rzecznik prasowy toruńskich strażaków - paliło się poddasze budynku, a w środku znajdowała się kobieta i dwójka dzieci, ok. 10 lat.

- Na szczęście nic im się nie stało. Kobieta jest pod opieką rodziny, natomiast dzieci przebywają w Toruniu. Nasze działania trwały do ok. godziny 1:00 w nocy - mówi mł. kpt. inż. Przemysław Baniecki.

Przyczyny wybuchu pożaru ustali specjalne śledztwo. W tej chwili nie ma mowy o powrocie lokatorów do budynku, gdyż spalony dach wymaga remontu. Na miejscu pracowały 2 zastępy SP i 5 zastępów OSP, w tym OSP KSRG Papowo Toruńskie. Dzięki uprzejmości tej ostatniej, prezentujemy wam zdjęcia z tego zdarzenia. 

Czytaj Super Express bez wychodzenia z domu. Kup bezpiecznie Super Express KLIKNIJ tutaj

Jeżeli byliście świadkami wypadku bądź niepokojącego zdarzenia w regionie - pożaru, stłuczki itd., dajcie nam znać! Ostrzeżemy innych i ułatwimy komunikację. Zapraszamy również w razie jakichkolwiek problemów/pytań. Czekamy na naszym Facebooku oraz na mailu - torun.eskainfo@grupazpr.pl.

Pożar w kamienicy przy ulicy Legionów w Grudziądzu

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.