Czy Get Well Toruń zainkasuje pierwsze punkty we Wrocławiu? Zadanie piekielnie trudne

i

Autor: fot. @FotRose Czy Get Well Toruń zainkasuje pierwsze punkty we Wrocławiu? Zadanie piekielnie trudne

Poznaliśmy awizowane składy na mecz Betard Sparta Wrocław - Get Well Toruń. Wielki powrót!

2019-05-16 13:44

W niedzielę (19 maja) zaległy mecz 3. kolejki PGE Ekstraligi. Betard Sparta Wrocław podejmie na Stadionie Olimpijskim ekipę Get Well Toruń. Menedżer Jacek Frątczak podał awizowany skład na to spotkanie. Pod numerem pierwszym mamy wielki powrót po kontuzji!

Przed Get Well Toruń bardzo trudne zadanie. Wprawdzie Betard Sparta Wrocław boryka się ze sporymi problemami, związanymi z kontuzją Macieja Janowskiego, ale to podopieczni Dariusza Śledzia wciąż są faworytami niedzielnej konfrontacji.

Menedżer Jacek Frątczak z pewnością ucieszył się, że sytuacja po fatalnym wypadku Jasona Doyle'a nie jest aż tak poważna, jak z początku zakładano. Australijski lider Aniołów pojawił się w awizowanym składzie pod numerem pierwszym, więc najprawdopodobniej będzie w stanie pomóc swojej drużynie już w najbliższą niedzielę. W układzie par nie ma żadnych zaskoczeń.

Awizowany skład Get Well Toruń na mecz we Wrocławiu:

1. Jason Doyle
2. Norbert Kościuch
3. Rune Holta
4. Chris Holder
5. Niels Kristian Iversen
6. Igor Kopeć-Sobczyński
7. Maksymilian Bogdanowicz

Tradycyjnie pod numerem ósmym powinniśmy zobaczyć Jacka Holdera. Języczkiem u wagi może być forma Runego Holty i... wspomnianego wyżej Doyle'a. Nie wiadomo jak obaj zawodnicy będą się prezentować po problemach zdrowotnych, które nękały ich w ostatnich tygodniach. Zresztą - zagadek jest zdecydowanie więcej. Ostatni domowy mecz to kompletna klapa w wykonaniu Nielsa Kristiana Iversena, który miał mieć problemy z silnikami. Chris Holder na wyjazdach zazwyczaj również nie błyszczy.

Maciej Janowski pojedzie z Get Well Toruń?

Karty odkrył również trener Dariusz Śledź. Jeszcze kilka dni temu wydawało się, że gospodarze będą musieli sobie radzić bez Macieja Janowskiego. Polak jest jednak mocno zdeterminowany, żeby pojechać w sobotnim Grand Prix Polski w Warszawie i dzień później pomóc swojej drużynie na Stadionie Olimpijskim.

Awizowany skład Betard Sparty Wrocław na mecz z Get Well Toruń:

9. Tai Woffinden
10. Jakub Jamróg
11. Vaclav Milik
12. Gleb Czugunow
13. Maciej Janowski
14. Przemysław Liszka
15. Maksym Drabik


Początek niedzielnego spotkania zaplanowano na godzinę 20:15. Transmisja w nSport+.

Zobacz też:

>>> Mecz MRGARDEN GKM Grudziądz - Get Well Toruń odwołany! PGE Ekstraliga podała nowy termin

>>> Get Well Toruń - Włókniarz Częstochowa: Koszmarny wypadek Doyle'a i kolejna przegrana Aniołów [RELACJA]

WIDEO: