Prezydent Torunia w maseczce

i

Autor: Wojciech Szabelski / torun.pl Prezydent Torunia zakażony koronawirusem! "Najtrudniejszy jest brak spotkań i ruchu" / Zdjęcie ilustracyjne

Prezydent Torunia zakażony koronawirusem! "Najtrudniejszy jest brak spotkań i ruchu"

2021-11-25 10:39

Toruń. Prezydent Michal Zaleski zakażony koronawirusem! Gospodarz grodu Kopernika przekazał informację o chorobie za pośrednictwem swojego profilu w mediach społecznościowych. - To co dla mnie najtrudniejsze w izolacji, to brak spotkań, ruchu i kontaktu z ludźmi, niemniej będę aktywny zawodowo w formie zdalnej w ten sposób uczestnicząc w kierowaniu Toruniem - napisał Zaleski.

Toruń. Prezydent Michał Zaleski zakażony koronawirusem!

Koronawirus atakuje z ogromną siłą. W czwartek (25.11.2021) Ministerstwo Zdrowia poinformowało o 28 128 nowych i potwierdzonych przypadkach COVID-19 w naszym kraju. 1536 zakażeń koronawirusem odnotowano w Kujawsko-Pomorskiem! Wśród chorych jest też prezydent Torunia Michał Zaleski. Gospodarz grodu Kopernika przekazał informacje za pośrednictwem mediów społecznościowych. - Przez najbliższe dni nie będę mógł pracować w Urzędzie Miasta. W wyniku badań stwierdzono u mnie zakażenie wirusem SARS-CoV-2, co powoduje konieczność izolacji do końca następnego tygodnia. Dzięki temu, że wiosną przyjąłem dwie dawki szczepionki przeciw Covid-19, moje obecne objawy zakażenia są łagodne - poinformował Zaleski.

Czytaj też: Uruchomią szpital tymczasowy w Ciechocinku! Wojewoda ujawnił szczegóły

- To co dla mnie najtrudniejsze w izolacji, to brak spotkań, ruchu i kontaktu z ludźmi, niemniej będę aktywny zawodowo w formie zdalnej w ten sposób uczestnicząc w kierowaniu Toruniem - wyjawił prezydent Torunia Michał Zaleski.

Gospodarzowi grodu Kopernika życzymy dużo zdrowia. W czwartek Ministerstwo Zdrowia poinformowało, że z powodu COVID-19 zmarło 120 osób, natomiast z powodu współistnienia COVID-19 z innymi schorzeniami zmarło 377 osób. Łączna liczba zakażonych koronawirusem w Polsce 3 434 272 / 82 186 (wszystkie pozytywne przypadki/w tym osoby zmarłe).

Spodobał ci się materiał? Polub nas na Facebooku!

Sonda
Czy zaszczepisz się polską szczepionką na koronawirusa?
Poradnik Zdrowie: kolumbijski wariant koronawirusa
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE