Nocny dramat

Przerażający finał pożaru w Kujawsko-Pomorskiem. Wzrosła liczba ofiar śmiertelnych [ZDJĘCIA]

2022-11-20 15:51

Lasoty: Wracamy do sprawy tragicznego w skutkach pożaru domu, który wybuchł w nocy z soboty na niedzielę (19-20 listopada 2022 r.) w województwie kujawsko-pomorskim. Spłynęły do nas fatalne informacje. Do trzech urosła liczba ofiar śmiertelnych. - W szpitalu zmarł 30-letni syn małżeństwa, które zginęło w płonącym budynku - poinformował oficer prasowy Komendy Powiatowej PSP w Rypinie bryg. Dariusz Łęgosz.

O tragicznym w skutkach pożarze w powiecie rypińskim pisaliśmy w tym miejscu. Ogień ogarnął w całości parterowy budynek mieszkalny pokryty papą. Strażakom udało się wejść do środka dopiero po ugaszeniu pożaru. W środku znaleźli zwłoki małżeństwa, 69-letniego mężczyzny i 65-letniej kobiety. O pożarze strażaków poinformował 30-letni syn małżonków, który doznał poparzeń ciała, ale udało mu się wydostać z domu. Poszkodowany został przewieziony do szpitala. Jednak już w czasie pobytu w szpitalu mężczyzna zmarł wskutek odniesionych obrażeń.

Lasoty: Trwa śledztwo w sprawie pożaru

Przyczyny i okoliczności pożaru wyjaśni śledztwo prokuratorskie. W jego ramach przeprowadzone zostaną oględziny z udziałem biegłego z zakresu pożarnictwa. Rodzinie i bliskim ofiar składamy wyrazy współczucia. Do tematu będziemy wracać w naszym lokalnym serwisie. Pod tekstem zamieszczamy galerię z miejsca zdarzenia. Materiały dzięki uprzejmości KP PSP w Rypinie oraz OSP KSRG Rogowo.

Jeżeli byliście świadkami wypadku bądź niepokojącego zdarzenia w regionie - pożaru, stłuczki itd., dajcie nam znać! Ostrzeżemy innych i ułatwimy komunikację. Zapraszamy również w razie jakichkolwiek problemów/pytań. Czekamy na naszym Facebooku oraz na mailu - miasta@se.pl.

Sonda
Musiałaś/eś się kiedykowiek ewakuować z powodu pożaru?
Wielki pożar hali magazynowej przy Bystrzyckiej.
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE