Pomóżmy

Rodzinna tragedia w Kujawsko-Pomorskiem. Żywioł zniszczył im dom

2023-08-28 17:38

W ten piątek (18 sierpnia 2023 r.) ulewa atakowała województwo kujawsko-pomorskie. Jedna z naszych czytelniczek zwróciła się z apelem o pomoc. Dom jej rodziny został zniszczony przez konkretne deszcze. W artykule przekazujemy, jak można pomóc.

Zasady to niewielka wieś w powiecie brodnickim (woj. kujawsko-pomorskie). W ten piątek, podobnie jak inne regiony mierzyła się z konkretną ulewą. Niestety, żywioł nie oszczędził rodziny, która straciła dom. O rodzinnej tragedii poinformowała nas jedna z czytelniczek. - Wszystko zniszczone, z trójką małych dzieci (4 l. i 5 l.) mieszkamy u zaprzyjaźnionej rodziny, na tą chwilę nie ma możliwości powrotu. Bardzo chcemy odremontować i wrócić do domu. Prosimy o pomoc - czytamy w serwisie zrzutka.pl.

Rodzinna tragedia w Zasadach. Zdjęcia ze zniszczonego domu

W naszej galerii znajdziecie zdjęcia z domu, o którym mowa powyżej. Cel zrzutki został ustawiony na 10 tysięcy złotych. Link do niej zamieszczamy w tym miejscu. Poszkodowanym życzymy wszystkiego, co najlepsze. Zachęcamy do zapoznania się.

Jeżeli byliście świadkami wypadku bądź niepokojącego zdarzenia w regionie - pożaru, stłuczki itd., dajcie nam znać! Ostrzeżemy innych i ułatwimy komunikację. Zapraszamy również w razie jakichkolwiek problemów/pytań. Czekamy na naszym profilu na Facebooku oraz na mailu - [email protected].

Sonda
Czy boisz się wychodzić z domu w czasie wichury lub nawałnicy?