Śmiertelny wypadek drogowy z udziałem rowerzysty

i

Autor: SHUTTERSTOCK Śmiertelny wypadek drogowy z udziałem rowerzysty - ZDJĘCIE ILUSTRACYJNE

Rowerzysta wjechał wprost pod samochód! Mężczyzna nie żyje. Koszmarny wypadek koło Włocławka

2022-03-28 11:33

Koszmarny wypadek w miejscowości Kulin koło Włocławka (woj. kujawsko-pomorskie). Kierowca samochodu osobowego potrącił rowerzystę, który miał wjechać na drogę z pobocza. - Niestety 45-letni cyklista zmarł po przewiezieniu do szpitala - przekazuje nadkom. Joanna Seligowska-Ostatek z KMP we Włocławku.

Nocny koszmar na dk nr 67 koło Włocławka. Policjanci informują nas, że do wypadku doszło w miniony piątek (25.03.22) około godziny 22:30 w miejscowości Kulin w powiecie włocławskim. - Po otrzymaniu zgłoszenia w tej sprawie na miejsce niezwłocznie udały się służby. Przybył tam również prokurator, pod nadzorem którego mundurowi wykonywali czynności, a także biegły sądowy z dziedziny wypadków drogowych. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że 45-letni rowerzysta, który przemieszczał się w kierunku Włocławka, prawdopodobnie nagle wjechał z pobocza na jezdnię bezpośrednio przed jadący pojazd toyota - przekazuje nadkom. Joanna Seligowska-Ostatek z biura prasowego KMP we Włocławku.

Przeczytaj także: Toruń: Wyszedł z libacji alkoholowej. Na klatce schodowej rozpętało się piekło. Wiek oprawcy szokuje

- W wyniku potrącenia przez auto cyklista doznał obrażeń i trafił do szpitala, gdzie niestety zmarł. Przeprowadzone przez policjantów badanie trzeźwości 36-letniego kierowcy toyoty wykazało, że mężczyzna był trzeźwy. Ponadto od kierującego autem i rowerzysty pobrano krew do dalszych badań laboratoryjnych - podsumowuje nadkom. Joanna Seligowska-Ostatek.

Policja podsumowuje i dodaje, że dokładne okoliczności tego tragicznego zdarzenia wyjaśni prowadzone postępowanie. Rodzinie i bliskim zmarłego składamy wyrazy głębokiego współczucia. Do kierowców apelujemy o ostrożność na drogach.

Jeżeli byliście świadkami wypadku bądź niepokojącego zdarzenia w regionie - pożaru, stłuczki itd., dajcie nam znać! Ostrzeżemy innych i ułatwimy komunikację. Zapraszamy również w razie jakichkolwiek problemów/pytań. Czekamy na naszym Facebooku oraz na mailu - [email protected].

Sonda
Miałeś/aś kiedyś wypadek samochodowy?
Wypadek policyjnego radiowozu