Na klatce było mnóstwo KRWI. Nocna akcja służb w Kujawsko-Pomorskiem

2021-01-25 7:39 km
Skępe: Skępe: Na klatce było mnóstwo KRWI. Dramatyczna akcja służb
Autor: CC Pixabay.com / Małopolska Policja Skępe: Skępe: Na klatce było mnóstwo KRWI. Dramatyczna akcja służb

Funkcjonariusze z Posterunku Policji w Skępem (województwo kujawsko-pomorskie, powiat lipnowski) interweniowali w sprawie mężczyzny, który zranił sobie okolice nadgarstków. 22-latek targnął się na życie. Policjanci już na klatce schodowej zobaczyli ślady krwi. Stróże prawa zdążyli na czas i uratowali młodego człowieka.

Spis treści

  1. Skępe: Dramatyczna akcja służb. Na klatce było mnóstwo krwi!
  2. Policjanci uratowali desperata z gminy Skępe!

Skępe: Dramatyczna akcja służb. Na klatce było mnóstwo krwi!

W nocy z czwartku na piątek (22.01.21), dyżurny lipnowskiej komendy odebrał dramatyczne zawiadomienie o jednym z mieszkańców gminy Skępe, który targnął się na życie. Operator Wojewódzkiego Centrum Powiadamiania Ratunkowego przekazał policjantom informacje o tym, że 22-latek się zranił i istnieje niebezpieczeństwo utraty życia. Na miejsce natychmiast udali się policjanci ze skępskiego posterunku, którzy po wejściu do budynku już wiedzieli, że sprawa jest bardzo poważna.

Czytaj też: Krystian rzucił w nią NOŻEM. Dzieci próbowały go POWSTRZYMAĆ. Horror w Toruniu

- Już na klatce schodowej zauważyli ślady krwi, a w mieszkaniu zastali mężczyznę wymagającego natychmiastowej pomocy. Policjanci zatamowali krwotok i zaopiekowali się desperatem do przyjazdu załogi karetki pogotowia ratunkowego - informuje nas podkom. Małgorzata Małkińska, oficer prasowy KPP w Lipnie.

Policjanci uratowali desperata z gminy Skępe!

Jak podaje w komunikacie podkomisarz Małkińska - dzięki szybkiej reakcji służb udało się uniknąć dramatu. Mieszkaniec gminy Skępe trafił od opiekę specjalistów. Jego życiu nie zagraża już niebezpieczeństwo. Warto wiedzieć, że Fundacja ITAKA prowadzi całodobowe Centrum Wsparcia dla Osób, które znalazły się w kryzysie psychicznym. Warto też zwracać uwagę na problem depresji. Często nie zdajemy sobie sprawę, że może on dotknąć naszych bliskich. Nie wolno bagatelizować tego problemu!

Jeżeli byliście świadkami wypadku bądź niepokojącego zdarzenia w regionie - pożaru, stłuczki itd., dajcie nam znać! Ostrzeżemy innych i ułatwimy komunikację. Zapraszamy również w razie jakichkolwiek problemów/pytań. Czekamy na naszym Facebooku oraz na mailu - torun.eskainfo@grupazpr.pl.

Bydgoscy policjanci uratowali desperata