Policja zakończyła poszukiwania zaginionej z Torunia! [AKTUALIZACJA]

2021-01-22 23:39 Konrad Marzec
Policja zakończyła poszukiwania Haliny z Torunia
Autor: Magdalena Witt-Ratowska Policja zakończyła poszukiwania Haliny z Torunia / Zdjęcie poglądowe

Toruń: Policjanci z komisariatu na Podgórzu poszukiwali 57-letniej kobiety. Zaginiona wyszła z domu 19 stycznia tego roku i do chwili obecnej nie powróciła. Na szczęście kilka godzin po publikacji komunikatu spłynęły pozytywne informacje.

Aktualizacja 23:41

- Policjanci zakończyli poszukiwania zaginionej 57-latki z Torunia. Kobieta odnalazła się po południu. Nie stało się jej nic złego. Tym samym funkcjonariusze zakończyli działania poszukiwawcze. Dziękujemy przedstawicielom mediów za pomoc i rozpropagowanie informacji o zaginięciu - przekazuje asp. Wojciech Chrostowski z KMP w Toruniu.

Zaginęła 57-latka z Torunia. Gdzie jest pani Halina?

Ważny komunikat Komendy Miejskiej Policji z Torunia. Funkcjonariusze z komisariatu na Podgórzu prowadzą poszukiwania 57-latki. Rodzina zgłosiła jej zaginięcie. Kobieta wyszła z domu przy ul. Toruńskiej w Małej Nieszawce 19 stycznia tego roku około godz. 7:00 i poszła na pobliski przystanek autobusowy, skąd miała udać się do centrum Torunia. - Do chwili obecnej nie powróciła i nie nawiązała kontaktu z rodziną - przekazuje asp. Wojciech Chrostowski z zespołu prasowego KMP w Toruniu.

Czytaj także: POTĘŻNY transport czołgów widziany koło Torunia. Co się dzieje?! [WIDEO]

Rysopis zaginionej z Torunia

  • wzrost 165 cm,
  • krępa budowy ciała,
  • brązowe proste włosy do ramion.

W chwili zaginięcia ubrana była w jasną wełnianą czapkę, fioletową kurtkę długości 3/4, czarne spodnie.

- Osoby znające miejsce pobytu zaginionej lub mogące udzielić jakichkolwiek informacji, które przyczynią się do jej odnalezienia proszone są o osobisty lub telefoniczny kontakt z Komisariatem Policji Toruń - Podgórz, ul. Poznańska 127/129, telefon: 47 754 24 70 lub 112, e-mail: dyzurny-torun-podgorz@bg.policja.gov.pl. W szczególności prosimy o kontakt osoby, które w dniu 19.01.2021 r. około godz. 7.00 i 7.30 jechały autobusem firmy Arriva przez Wielką Nieszawkę i Małą Nieszawkę w kierunku Torunia - apeluje asp. Wojciech Chrostowski z KMP w Toruniu.

Jeżeli byliście świadkami wypadku bądź niepokojącego zdarzenia w regionie - pożaru, stłuczki itd., dajcie nam znać! Ostrzeżemy innych i ułatwimy komunikację. Zapraszamy również w razie jakichkolwiek problemów/pytań. Czekamy na naszym Facebooku oraz na mailu - torun.eskainfo@grupazpr.pl.

Wkroczenie wojsk gen. Józefa Hallera do Torunia - inscenizacja z 2014 roku