Słońce będzie dominować! Optymistyczne prognozy na czwartek [Pogoda Toruń 6.10.2022]

i

Autor: CC Unsplash.com / Licencja Creative Commons / Zdjęcie ilustracyjne

Złota polska jesień

Słońce będzie dominować! Optymistyczne prognozy na czwartek [Pogoda Toruń 6.10.2022]

2022-10-06 6:59

Pogoda Toruń 6.10.2022. Prognoza na czwartek wygląda optymistycznie. Meteorolog Rafał Maszewski donosi, że w ciągu dnia słońce zdominuje niebo. Złota polska jesień dotrze do grodu Kopernika i województwa kujawsko-pomorskiego. Szczegóły znajdziecie poniżej.

Pogoda Toruń 6.10.2022. Prognoza na czwartek

Najnowsza prognoza pogody dla Torunia wygląda bardzo przyjemnie. Już na początku tygodnia meteorolodzy zapowiadali, że nasz kraj zdominuje tzw. złota polska jesień i to zdaje się potwierdzać. - W czwartek początkowo sporo chmur, ale w południe oraz po południu zacznie dominować słońce i na ogół bez opadów. Po południu temperatura powietrza wzrośnie maksymalnie do 17-18 stopni. Odczujemy łagodny chłód lub komfort termiczny. Zachodni wiatr będzie umiarkowany, po południu w porywach dość silny - podaje Rafał Maszewski, autor serwisu pogodawtoruniu.pl.

Ciśnienie atmosferyczne będzie szybko rosnąć i pod koniec dnia będzie się już utrzymywać na wysokim poziomie. Warunki biometeorologiczne będą obojętne, po południu korzystne - dodaje ceniony meteorolog.

Pogoda w Toruniu. Prognoza długoterminowa dla regionu

Końcówka tygodnia i początek weekendu będzie przyjemny, choć w sobotę (8.10.2022) w godzinach popołudniowych może w Toruniu spaść deszcz. W niedzielę temperatury spadną do 15 stopni. Momentami powieje dość silny wiatr, a ciśnienie spadnie w sobotę do ok. 1011 hPa, a potem znów delikatnie wzrośnie. 

Na początku przyszłego tygodnia temperatury w ciągu dnia osiągną 18 stopni Celsjusza, a w kolejnych dniach delikatnie spadną. Na ten moment wydaje się, że torunianie unikną opadów deszczu. Prognozy będziemy aktualizować na bieżąco. 

Spodobał ci się materiał? Obserwuj nas na Facebooku

Sonda
Czy pogoda ma wpływ na twoje samopoczucie?
Posłanka Joanna Scheuring-Wielgus z Nowej Lewicy i Iwona Michałek z Porozumienia ćwiczą razem na siłowni w Toruniu
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE