dh Mariusz Wrzesiński

i

Autor: Shutterstock; KPP Straży Pożarnej w Golubiu-Dobrzyniu

Wyrazy współczucia

Smutek i żal wśród strażaków. Mariusz zmarł po ciężkiej chorobie

2023-08-31 9:15

W grudniu skończyłby 43 lata. St. ogn. Mariusz Wrzesiński służył w Komendzie Powiatowej PSP w Golubiu-Dobrzyniu. Niestety, w czwartek (30 sierpnia 2023 r.) mężczyzna zmarł po dlugiej i ciężkiej chorobie.

- Z głębokim żalem i smutkiem informujemy, że odszedł od nas na wieczną służbę nasz kolega Mariusz - przekazali przedstawiciele KP PSP w Golubiu-Dobrzyniu. Służbę w straży rozpoczął w 2001 roku, a od 2013 roku był starszym operatorem sprzętu w wyżej wspominanej jednostce. Miał żonę i dzieci, walczył z poważną chorobą. Niestety, 30 sierpnia zmarł. Koledzy i koleżanki wspominają go jako pomocnego, otwartego na drugiego człowieka mężczyznę. 

Nie żyje st. ogn. Mariusz Wrzesiński. Kondolencje dla rodziny 

Kondolencje rodzinie i bliskim złożyli strażacy z Golubia-Dobrzynia, przedstawiciele KW PSP w Toruniu oraz komendant PSP Andrzej Bartkowiak. 

- Pogrzebowa msza św. odbędzie się 1 września 2023 r., o godz. 11.00, w Kościele p.w. Ścięcia Św. Jana Chrzciciela w Nowogrodzie, po niej pogrzeb na cmentarzu parafialnym w Nowogrodzie - informują strażacy. 

Dzień wcześniej, o godzinie 19:00 w kaplicy pogrzebowej odmówiony zostanie różaniec w intencji zmarłego. Nasza redakcja dołącza się do wyrazów współczucia, kierowanych w stronę rodziny i przyjaciół strażaka. 

Dramat bezbronnego kundelka! Potrzebna była pomoc strażaków!