Wkurzał go dźwięk kosiarki, więc strzelił do sąsiada! Horror koło Inowrocławia

i

Autor: CC Pixabay.com / licencja Creative Commons / Zdjęcie poglądowe Wkurzał go dźwięk kosiarki, więc strzelił do sąsiada! Horror koło Inowrocławia

Groza w regionie

Strzelił do sąsiada z wiatrówki, bo ten kosił trawę! Horror koło Inowrocławia

2022-08-19 14:22

Kujawsko-Pomorskie: 45-letni mieszkaniec jednej z miejscowości na terenie powiatu inowrocławskiego został zatrzymany za postrzelenie swojego sąsiada z broni pneumatycznej. Zrobił to, bo nie mógł oglądać telewizji przez hałas pracującej za płotem kosiarki. - Teraz odpowie za narażenie na bezpośrednie niebezpieczeństwo utraty życia lub ciężkiego uszczerbku na zdrowiu oraz spowodowanie obrażeń ciała - przekazuje nam asp. szt. Justyna Piątkowska z KPP w Inowrocławiu.

Inowrocław: Strzelił do niego z wiatrówki, bo kosił trawę

Policjantka z Inowrocławia informuje nas, że w czwartek (18.08.2022) policjanci jednego z komisariatów na podstawie uzyskanej informacji, udali się na teren posesji mężczyzny, który został poszkodowany w wyniku postrzału. Na miejscu okazało się, że poprzedniego dnia podczas koszenia trawy w ogrodzie zaczepił go sąsiad z posesji obok. Kazał mu natychmiast wyłączyć kosiarkę, bo przeszkadza w oglądaniu telewizji. Pracujący w ogrodzie zlekceważył słowa sąsiada, jednak po kilku minutach poczuł ból pleców. - Okazało się, że został postrzelony z tzw. wiatrówki. Wskazany przez poszkodowanego mężczyzna został przez policjantów zatrzymany i osadzony w policyjnym areszcie - wyjaśnia asp. szt. Piątkowska. Dalszy ciąg materiału pod filmem.

Czytaj też: Pijany jak smok wjechał wprost na spotkanie z policją. Co za wstyd!

Policja zlikwidowała potężną plantację koło Inowrocławia. Dwie osoby zatrzymane

- 19 sierpnia sprawca usłyszał zarzut narażenia na bezpośrednie niebezpieczeństwo utraty życia lub ciężkiego uszczerbku na zdrowiu oraz spowodowanie obrażeń ciała. Przyznał się i złożył wyjaśnienia. Prokurator zastosował wobec 45-latka dozór policji - przekazuje w komunikacie policjantka z Inowrocławia.

Na pobliskim komisariacie będzie musiał się stawiać 2 razy w tygodniu. Nie może też kontaktować się z pokrzywdzonym i zbliżać się do niego na odległość nie mniejszą niż 200 metrów. - Za to przestępstwo grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności - podsumowuje policjantka.

Jeżeli byliście świadkami wypadku bądź niepokojącego zdarzenia w regionie - pożaru, stłuczki itd., dajcie nam znać! Ostrzeżemy innych i ułatwimy komunikację. Zapraszamy również w razie jakichkolwiek problemów/pytań. Czekamy na naszym Facebooku oraz na mailu - miasta@se.pl.

Sonda
Czy kary za przemoc powinny być bardziej surowe?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE