Sukces kryminalnych z Ciechocinka. Przejęli ponad 2 kilogramy marihuany!

2020-10-20 14:45 km

Zarzuty posiadania znacznej ilości środków odurzających usłyszał 34-letni mieszkaniec Aleksandrowa, którego zatrzymali w miniony weekend kryminalni z Ciechocinka. Policjanci zabezpieczyli w jego domu ponad 2 kg marihuany. Teraz grozi mu nawet do 8 lat więzienia.

Kolejny sukces policjantów z województwa kujawsko-pomorskiego, walczących na co dzień z narkotykami. Kryminalni z Ciechocinka zatrzymali 34-letniego mieszkańca Aleksandrowa. Na podstawie zebranych informacji policjanci ustalili, że mężczyzna może posiadać w miejscu zamieszkania znaczne ilości narkotyków. Okazało się, że sam zainteresowany nie krył się zbytnio i narkotyki trzymał w słoikach i kartonie. Wszystko ustawione było na podłodze w pokoju.

Czytaj też: Kujawsko-Pomorskie. Policja przejęła KILOGRAMY narkotyków. Trzy osoby w areszcie

- Efekt działań policjantów z Ciechocinka to zabezpieczenie ponad 2 kg marihuany, 850 g liści konopi indyjskich oraz niewielkie ilości amfetaminy. Ponadto policjanci zabezpieczyli 2 wagi cyfrowe i telefon podejrzanego. Zatrzymany usłyszał zarzut posiadania znacznej ilości narkotyków. Grozi mu do 8 lat pozbawienia wolności - przekazuje asp. Marta Błachowicz z KPP Aleksandrów Kujawski.

Funkcjonariusze podkreślają też, że sprawa ma charakter rozwojowy. Nie wykluczone, że pojawią się nowe okoliczności i kolejne zarzuty.

Jeżeli byliście świadkami wypadku bądź niepokojącego zdarzenia w regionie - pożaru, stłuczki itd., dajcie nam znać! Ostrzeżemy innych i ułatwimy komunikację. Zapraszamy również w razie jakichkolwiek problemów/pytań. Czekamy na naszym Facebooku oraz na mailu - torun.eskainfo@grupazpr.pl.

Narkotyki ukryte w modlitewniku