Szachowe rozgrywki w Pameli również latem! Wyjątkowi goście na turniejach

i

Autor: Materiały prasowe Hard Rock Pub Pamela Szachowe rozgrywki w Pameli również latem! Wyjątkowi goście na turniejach

Toruńska Pamela domem szachistów

Szachowe rozgrywki w Pameli również latem! Wyjątkowi goście na turniejach

2022-07-28 14:18

Toruń: Hard Rock Pub Pamela ponownie gości szachistów. Letnie rozgrywki wzbudzają wiele emocji, a organizatorzy zadbali również o wyjątkowych gości. W miniony poniedziałek (25.07.2022 r.) amatorów królewskiej gry nagradzał Jacek Bryndal, znany z takich zespołów jak Atrakcyjny Kazimierz i Kobranocka.

Letni Puchar Hard Rock Pubu Pamela w Szachach Błyskawicznych to kontynuacja tradycji, która narodziła się w tym lokalu w 2021 roku. Wydaje się, że królewska gra już na dobre wprowadziła się do Pameli. Latem organizatorzy zdecydowali się na 5 rozgrywek turniejowych. W miniony poniedziałek (25.07.2022 r.) zostały rozegrane trzecie tego typu zawody. Zwyciężył Wiktor Kwiatkowski, student UMK w Toruniu, który wyprzedził Sebastiana Pąpkę (AZS UMK Toruń) i Przemysława Szmidta z Royal Chess Bydgoszcz. Tuż za podium uplasował się Tomasz Palacz z UKS Gambit Toruń. Pełne wyniki dostępne są tutaj. Zawodnicy grają tempem 3 minuty + 2 sekundy za każde wykonane posunięcie. Zobaczcie galerię ze zdjęciami z tego wyjątkowego turnieju.

Czytaj też: 

Turnieje odwiedzają przyjaciele Hard Rock Pubu Pamela. W trakcie poprzedniego turnieju nagrody wręczył Michał Śniegowski - piwowar kraftowego Browaru Dwa Miasta. W poniedziałek 25.07.2022 turniej odwiedził Jacek Bryndal (Atrakcyjny Kazimierz, Kobranocka), który wręczył nagrody. Zwycięzcy zawodnicy otrzymali płyty Atrakcyjnego Kazimierza ze specjalną dedykacją Jacka Bryndala oraz leżaki Heinekena. Browar Heineken był partnerem poniedziałkowego turnieju. Oczywiście po każdym turnieju przyznawane są również punkty w klasyfikacji generalnej cyklu.

- Trzecia runda Letniego Pucharu Hard Rock Pubu Pamela w Szachach Błyskawicznych przyniosła nam trzeciego zwycięzcę. Tym razem bezkonkurencyjny okazał się Wiktor Kwiatkowski, reprezentujący klub Smecz Konin. Tuż za nim uplasowali się Sebastian Pąpka oraz Przemysław Szmidt , którzy przewodzą w klasyfikacji generalnej. Przed nami dwie decydujące, ostatnie rundy, które wyłonią zwycięzcę całego cyklu. Turniej jak zwykle przebiegł w sympatycznej atmosferze. Wielu zawodników, którzy pojawili się po raz pierwszy w Hard Rock Pubie Pamela zapowiedzieli starty w kolejnych turniejach - powiedział sędzia Marek Kubicki.

- Letni Puchar Hard Rock Pubu Pamela to świetna inicjatywa w fajnym miejscu. Warto grać i przyjeżdżać do toruńskiego klubu. Jeśli chodzi o mnie, to wygram ten letni cykl. Życzę powodzenia pozostałym zawodnikom w walce o drugie miejsce - zapowiada buńczucznie Przemysław Szmidt.

Kolejne turnieje odbędą się poniedziałek 08.08.2022 oraz 22.08.2022. W nadchodzącym wydarzeniu udział weźmie Marcel Wożniak.

Spodobał ci się materiał? Obserwuj nas na Facebooku!

Sonda
Czy umiesz grać w szachy?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE