"Stalowe Pierniki" wygrywają

Szał radości na Tor-Torze! KH Energa Toruń rozgromił Podhale [ZDJĘCIA KIBICÓW]

2022-09-19 14:18

KH Energa Toruń rozbił na Tor-Torze Tauron KH Podhale Nowy Targ aż 7:0. "Stalowe Pierniki" trafiały we wszystkich tercjach, a bramki rozłożyły się na siedmiu zawodników. Zobaczcie podsumowanie niedzielnego meczu Polskiej Hokej Ligi i galerię zdjęć na portalu se.pl.

KH Energa Toruń - Podhale Nowy Targ, podsumowanie meczu

Adrian Jaworski, Illa Korenczuk, Eemeli Jeskanen, Szymon Maćkowski, Niki Koskinen, Mark Viitanen i Elias Elomaa - oni trafiali w niedzielny wieczór do bramki Podhala Nowy Targ. KH Energa Toruń nie zostawiła żadnych złudzeń rywalom, zdobywając bramki we wszystkich tercjach. "Stalowe Pierniki" odniosły drugie zwycięstwo w tym sezonie. "Tor-Tor" widział już triumf nad Ciarko STS Sanok i właśnie drużyną z województwa małopolskiego. Jedyna porażka przyszła w 4. kolejce Sosnowcu (3:4). Podopieczni Teemu Elomo mogą ze spokojem przygotowywać się do poważnego testu. 20 września do grodu Kopernika przyjedzie Comarch Cracovia, która z pewnością będzie faworytem tej konfrontacji. Zanim jednak to nastąpi, warto obejrzeć galerię ze zdjęciami z meczu KH Energa - Podhale Nowy Targ. Znajdziecie tam m.in. fotografie kibiców i zawodników obu drużyn.

KH Energa Toruń - Tauron KH Podhale Nowy Targ 7:0 (2:0, 3:0, 2:0)

• 1:0 Adrian Jaworski - Szymon Maćkowski (02:56)
  • 2:0 Illa Korenczuk - Mikałaj Syty, Kamil Kalinowski (12:15)
  • 3:0 Eemeli Jeskanen - Elias Elomaa (25:34, 5/4)
  • 4:0 Szymon Maćkowski - Michał Zając, Jakub Wenker (25:48)
  • 5:0 Niki Koskinen - Jakub Gimiński (30:45, 5/4)
  • 6:0 Mark Viitanen (48:42, 5/4)
  • 7:0 Elias Elomaa - Mark Viitanen, Eemeli Jeskanen (56:35, 5/4)

Spodobał ci się materiał? Obserwuj nas na Facebooku!