Szok w toruńskim kościele. Najpierw się załatwił, a potem... poprosił o zawiezienie do psychiatryka

i

Autor: CC Pixabay.com / licencja Creative Commons / Zdjęcie poglądowe Szok w toruńskim kościele. Najpierw się załatwił, a potem... poprosił o zawiezienie do psychiatryka

Obrzydliwe!

Szok w toruńskim kościele. Najpierw się załatwił, a potem... poprosił o zawiezienie do psychiatryka

2022-11-14 14:32

W minioną niedzielę (13 listopada 2022 r.) toruńscy policjanci pojechali na interwencję do kościoła na Rubinkowie. 41-letni mieszkaniec grodu Kopernika niczego nie ukradł w kościele, ale za to w kącie załatwił swoje potrzeby fizjologiczne. O swoja czystość zadbał, wykorzystując szaty liturgiczne. Na razie nie trafił do policyjnego aresztu. Nie wiadomo, czy to się w ogóle stanie. Pan poprosił, aby zajęli się nim specjaliści.

- No jak do kościoła podjechał patrol, to pan do wszystkiego się przyznał. Poprosił też, aby policjanci ze względu na jego stan psychiczny przewieźli go do szpitala psychiatrycznego - mówi nam jeden z toruńskich policjantów. Funkcjonariusz mówi nam o zdarzeniu, które miało miejsce w ostatnią niedziele (13 listopada 2022 r.) około godziny 16:00. Wszystko działo się w kościele pod wezwaniem NMP Częstochowskiej przy ulicy Konstytucji 3 Maja.

Toruń: Załatwił się w kościele. Potem włamał się do zakrystii

Na pewno 41-letni mieszkaniec Torunia załatwił swoje potrzeby fizjologiczne w kącie kościoła. Potem włamał się do zakrystii. Tam za pomocą szat liturgicznych doprowadził się do czystości. Nie miał szczęścia. To co robi, zobaczył ksiądz. Kapłan zadzwonił na policję. Jak nieoficjalnie dowiedział się dziennikarz "Super Expressu" - mężczyzna trafił do szpitala. Teraz lekarze będą decydować, czy za to co zrobił mogą go zgodnie z prawem rozliczyć policjanci.

Jeżeli byliście świadkami wypadku bądź niepokojącego zdarzenia w regionie - pożaru, stłuczki itd., dajcie nam znać! Ostrzeżemy innych i ułatwimy komunikację. Zapraszamy również w razie jakichkolwiek problemów/pytań. Czekamy na naszym Facebooku oraz na mailu - miasta@se.pl.

Sonda
Czy chodzisz regularnie do kościoła?
Wandal pobazgrał elewację kościoła. Zobaczcie, co napisał