Terminator z Inowrocławia znów to zrobił! To nie pierwszy sukces

2021-09-15 8:31
Posterunkowy Mikołaj Śmiałowski - kulturysta
Autor: KPP w Inowrocławiu Terminator z Inowrocławia znów to zrobił! To nie pierwszy sukces

W lipcu tego roku przedstawialiśmy wam na łamach naszego serwisu sylwetkę posterunkowego Mikołaj Śmiałowski z inowrocławskiej policji. Funkcjonariusz oprócz dbania o bezpieczeństwo mieszkańców regionu lubi też kulturystykę. W tej dziedzinie odnosi spore sukcesy. - Drugie i trzecie miejsce na podium w dwóch kategoriach sprawiło, że policjant może zaliczyć tegoroczny sezon do bardzo udanych - chwali kolegę biuro prasowe KPP w Inowrocławiu.

Terminator z Inowrocławia znów to zrobił! To nie pierwszy sukces

Posterunkowy Mikołaj Śmiałowski to kulturysta w mundurze. Ponad 180 cm wysokości, szerokie bary, wielkie bicepsy - tak prezentuje się funkcjonariusz, który z pewnością zwrócił na siebie uwagę płci pięknej. Jego przygoda z kulturystyką zaczęła się 12 lat temu, ale świadome i ukierunkowanie trenowanie trwa od około 6 lat. - Najpierw było trochę błądzenia, podpatrywania starszych kolegów na siłowni, co robią, jak trenują, z czasem przyszło większe doświadczenie i świadomość tego co trzeba robić - przypomina sobie Mikołaj Śmiałowski w rozmowie z "Super Expressem".

Sylwetkę policjantka z Inowrocławia przedstawiamy w tym materiale!

Tymczasem biuro prasowe KPP w Inowrocławiu informuje o kolejnych sukcesach kolegi. W dniach (11-12.09) w Warszawie odbyła się druga edycja zawodów Słodkiewicz Classic rozgrywana na Międzynarodowych Targach FIWE EXPO XXI. Organizatorem zawodów była legenda polskiej sceny kulturystycznej Radosław Słodkiewicz. Do zawodów stanęło blisko 200 zawodników najlepszych w kraju.

- Wśród nich znalazł się policjant Komendy Powiatowej Policji w Inowrocławiu st. post. Mikołaj Śmiałowski. Mikołaj w kategorii Men´s Physique debiutantów +182cm wywalczył Drugie Miejsce. W kategorii Men´s Physique seniorów +180cm zajął Miejsce Trzecie. Tegoroczne starty policjant zalicza do bardzo udanych, a medale i puchary, które otrzymał prezentuje z dumą - przekazuje asp. szt. Izabella Drobniecka, oficer prasowy KPP w Inowrocławiu.

Policjant łączy swoją pasję z zapewnianiem bezpieczeństwa na kujawsko-pomorskich drogach. - - Wierzę, że rzetelne wypełnianie swoich obowiązków ma największe znaczenie w naszej pracy, niż napinanie mięśni - mówił posterunkowy Śmiałowski w rozmowie z "Super Expressem"

Życzymy kolejnych sukcesów zarówno zawodowych jak i kulturystycznych!

Spodobał ci się materiał? Polub nas na Facebooku!

Sonda
Jak oceniasz pracę policji w Polsce?
Dziecko zadławiło się lizakiem, życie uratował mu policjant
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE